Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziaaak

Chyba dopadła mnie grzybica pochwy, pomocy!

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny poratujcie mnie, od dwóch dni mam upławy o intensywnym zapachu, jest ich tak dużo że muszę zakładać podpaskę. Koleżanka poleciła mi abym zaaplikowała sobie probiotyk dopochwowy invag. Słyszałyście o nim?? Nie wiem czy iść z tym do ginekologa? A może spróbować ten probiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ratuje się iladianem, pozwala pozbyć mi sie nieprzyjemnych objawów infekcji. Kiedyś poleciała mi go moja pani dr. Mi odpowiada dlatego nie eksperymentuje z innymi lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam invag, szybko mi pomógł, już po pierwszej kapsułce było lepiej, po tygodniowej kuracji upławy minęły, a zapach wrócił do normy. Dodatkowo kup sobie tantum rosa, te saszetki również zawsze mi pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iladian działa leczniczo w infekcjach intymnych. zakwasza środowisko pochwy, eliminując zarówno bakterie jak i grzyby. Powinien Ci pomóc zanim dostaniesz się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również często sięgam po iladian, jest łatwo dostępny i dobrze się rozpuszcza, Skład tabletek stwarza warunki hamujące rozwój bakterii. Z doświadczenia też wiem, że niewłaściwe stosowanie preparatów do higieny intymnej i nadmierna aktywność seksualna powoduje ciągłe infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×