Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poczucie własnej wartości a brzydka twarz

Polecane posty

Gość gość

mam brzydką twarz, jestem kobietą i ciągle mam z tyłu głowy myślenie, że jestem gorsza choćbym nie wiem co osiągnęła, to jest chore, to mi się chyba wzięło z obserwacji ludzi już od przedszkola, tym ładnym wystarczyło po prostu być i już zgarniały uwagę, adorację, właściwie nic nie musiały robić, a moim pierwszym wspomnieniem z przedszkola było jak pewien chłopaczek mnie z jakiegoś powodu nie polubił i mnie czasem uderzał, albo jak dziewczynki nie chciały obok mnie siedzieć bo coś im we mnie nie pasowało...wiem, to śmieszne by przywoływać przedszkole, ale już wtedy widać kto jest "lepszy" bo ładniejszy....jak sobie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam ale zyje, mi makijaz bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiem, maluję sie ,ale facet i tak kiedyś by mnie musiał zobaczyć bez makijażu, a naprawdę źle wyglądam, ma worki pod oczami, nic się z nimi nie da zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmój sie mała,ladnych kobiet jest naprawde bardzo mało i zazwyczaj mają inne bardzo widoczne wady np.krzywe nogi,szeroki zad (chodzi o wielką d**e)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Worki pod oczami? Może po prostu się wysypiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość Nie przejmuj sie mała,ładnych kobiet jest naprawdę bardzo mało i zazwyczaj mają inne bardzo widoczne wady np.krzywe nogi,szeroki zad" dokładnie, ja na przykład mam grube uda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie mała,ładnych kobiet jest naprawdę bardzo mało x ha ha nie pocieszaj paszteta BO JA WIDZĘ DUŻO ŁADNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknych jest mało wiesz mi najgorszę są te co wszędzie im źle i mają kompleksy i non stop marudzą że ich rodzicę skrzywdzili, dzieci w podstawówce i inne pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się nie ma ładnych kobiet tylko ładnie umalowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się nie ma ładnych kobiet tylko ładnie umalowane x nie pocieszajcie paszteta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
claude, a ty to na pewno piekny jestes ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarik na 102
Nie ma brzydkich kobiet,tylko wina czasem brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedz mi claude, czy jesteś piekny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moje ok pięknych, takich zapierających dech jest może 2 na 100 WIĘKSZOŚĆ KOBIET JEST ŁADNA i jest trochę takich co muszą się starać żeby dobrzę wyglądać większośc defektów jest urojone - zapytajcie kiedyś kogoś szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×