Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marina0

policja pracownik cywilny

Polecane posty

Gość marina0

Mam pytanie czy może ktoś wie czy jest jakaś szansa żeby dostać się do takiej pracy bez znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz to samo z przecinkami. Masz, rzucę Ci kilka: ,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja wiem ,zerowa ,chyba ze jesteś po specjalnej szkole,lub masz plecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktoś ma licencjat z kulturoznawstwa to jakie ma szansę na prace w policji jako pracownik cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinam
Ja miałam praktyki studenckie w policji. Jeśli chcecie zostać pracownikiem cywilnym to plan jest prosty, idziecie tam najpierw na staż finansowany z UP, pokazujecie się z jak najlepszej strony i wtedy jest szansa ,że wezmą was na stałe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojawiają się co jakiś czas ogłoszenia na zastępstwo, w wymaganiach niezbędnych - wykształcenie średnie, znajomość rozporządzenia o aktach policyjnych, służba cywilna... - byłam nawet na takim teście, pytania w sumie proste, ale co z tego jak na teście było ok. 50 osób wśród których na pewno była osoba ustawiona, pensja ok. 2100 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętasz może jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to był niby test, ale składał się także z pytań otwartych: 1. kary dla urzędników korpusu służby cywilnej, 2. jak nazywa się komendant policji + stopień służbowy (konkretnie jednostki do której się starasz) typu inspektor jan jankowski 3. trzeba było przygotować okładkę akt - rozmieścić elementy - sygnatura, nazwa komórki, kategorie archiwalne i inne elementy - wszystko było podane w rozporządzeniu, którego znajomości wymagali w ogłoszeniu, 4. komisja dyscyplinarna (też z ustawy o służbie cywilnej) -- więcej niestety nie pamiętam, ale w zasadzie prawie wszystko z ustawy o służbie cywilnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytania pod tym względem proste, że wybór jednokrotny, żadnych podchwytliwych, więc jak przeczytasz 2-3 razy na pewno to zdasz :) przeszłam do rozmów, ale nie zostałam wybrana, były tam osoby, które miały staż w policji, więc pewnie któraś z nich. Na rozmowach nie pytali z ustaw, pytali: - opowiedz o sobie, - dlaczego chcesz tu pracować, - mocne strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×