Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariana_02

Anulowanie kary w bibliotece

Polecane posty

Gość mariana_02

Czy kojarzycie czy jest coś takiego jak dzień w którym można oddać książki po terminie bez żadnych konsekwencji? (chodzi mi o Biblioteke Śląska) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to muszą dobrowolnie ogłosić taką amnestię, bo tak jak nie ogłoszą to nie ma takiego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dobre :) trzeba iść zapłacić kare i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam chody w bibliotece
ja lubelskie,u mnie jest karta elektroniczna,pani robi <> i książka wybrana lub oddana,a ile razy karty zapomniałem?ale zawsze wszystko załatwiłem, na zwrot mamy 2 tygodnie,ale ja po miesiącu oddaje i dłużej i problemu mi nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że możesz iśc tam poprostu z bombonierką i powiedziec, że np byłaś zagranicą i tak wyszło, że nie miał kto przynieśc tej ksiażki i bardzo ładnie poprosic o anulowanie kary. Nie pochwalam tego co zrobiłaś ale trudno, ważne że koniec końców oddasz tę książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie poproś o anulowanie i będzie ok. Mnie tak wiele razy się udało, ale nie przyszły do mnie żadne wezwania do zapłaty z Biblioteki, lub upomnienia- wtedy to trzeba już zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×