Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy doktor kazimierz kobus przeprowadza jeszcze operacje plastyczne?

Polecane posty

Gość gość

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas, a co chcesz u niego zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym zoperować nos w całości tzn przegroda i garbek.słyszalam ze to najlepszy chirurg w polsce,ale to juz chyba staruszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może orientujecie sie ile kosztuje pierwsza wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 lub 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesor robi przeważnie zadarte nosy. Podobno opadają pózniej tez o nim myślałam, ale nie chce mieć zadartego nawet na początku sieć dałam dobie z nim spokój. Ładne nosy robi Skupin, Giedrojc, ale problememy u każdego sie mogą zdążyć. Jak mam naprawdę szpetny nos to łatwiej podjąć Ci decyzje. Ja mam tylko korektę części chrzestnej nad która już myśle 2 lata, i sie boje, bo naprawdę bardzo dużo operacji nie wychodzi. Często sa poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U prof operuje sie jeszcze bardzo dużo osób, i z tego co wiem bedzie on jeszcze długo operował. On jest wiekowy, ale jak go zobaczysz odejmujesz mu latek, bo jest sprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nos to koszmar ja zastanawiam się nad operacja 5 lat do tego czasu uzbieralam juz pieniadze i co dalej?z tego co wiem to kobus dobrze operuje wady wrodzone a nie wiem jak podchodzi do chirurgi estetycznej.wybieram się w czerwcu na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz do niego wysłać mail ze zdjęciami , bardzo szybko profesor odpisuje i już mniej więcej się ma pojęcie co będzie mógł zrobić ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estetycznie roznie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie? Czy byłaś osobiśćie u profesora operowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo czytam, i z tąd wiem. Chodzi mi o rożne operacje, a o nosach mało osób sie wypowiada o profesorze. Jeżeli podoba Ci sie zadarty nos ktory podobno z czasem opadnie to możesz zrobić nos u profesora, a zreszta zobacz sobie na jego stronie jak wychodzą mu nosy. Jeżeli Ci sie podobają to idź do niego. On robi takie jak sa na jego stronie nic nie jest przekłamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak chce miec zadarty i zgrabny nosek:)....teraz mam nos garbaty krzywa przegroda i zapadniety po wczesniejszej operacji na tą przegrodę. wygladam okropnie i wiem ze to najwyzsza pora cos zmienić w moim zyciu.ale czy profesor zrobi mi nosek tak jak ja chce.....najbardziej tego sie boje ze bede wygladala jeszcze gorzej jak przed operacją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ci zrobi taki jaki chcesz to nie wiem. Ja tez miałam poprawkę po innym .... ze tak ładnie napisze " lekarzu" ,ale nie nosa i prof nie wysłuchał mnie zrobił operacje po swojemu, a ja nie jestem zadowolona, bo umawialam sie w ogóle inaczej. Jestem po dwuch poprawkach, i jestem w kropce nie wiem co robic dalej. Wydałam tyle pieniędzy, a efekty fatalne ,doły. Już przed operacja wyglądałem lepiej. Teraz moje kompleksy wróciły ze zdwojoną siła już mam poważna obsesje na tym punkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do nosów to jeżeli lubisz zadarte to idź do profesora. Operując u niego tylko tego bym sie bała. O innych problemach nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie , co miałaś operowane u profesora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nic zamierzam isc na korektę nosa w czerwcu pierwsza wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje operacja nosa u profesora '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba 7500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam watek- czy ktoras miala operacje u dr w 2016? Nie mam watpliwosci co do jego umiejetnosci chodzi mi bardziej o wiek, czy dr jeszcze operuje I czy wiek profesora nie jest ograniczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie ile dokładnie lat ma profesor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam , robilem u korekte nosa . zaluje tego do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×