Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość onajestszlona

Rośliny w domu

Polecane posty

Gość onajestszlona

Hej, mam problem może głupi ale normalnie szlak mnie jasny trafia. Mam salon 38m i sypialnie 39m i w tych pomieszczeniach za żadne skarby nie chcą rosnąć rośliny. Na parapecie ok, storczyki rosną liście mają jak konie i kwitną ale ja mam wielkie pomieszczenia i chce mieć duże rośliny. Kupiłam palme od razu 1m wysokośc***adła po pół roku, powoi traciła liście zżółkła i po niej, kupiłam grubosza piękny stał w sypialni ale po 2 miesiącach zaczał gubić liście zadzwoniłam do poprzedniej właścicielki bo to wielki grubosz prawie 1,5m szeroki na dobre 2m wszytsko wedle zaleceń a on pada. Kupiłam wielką 4m długości gonice do bambusa i bambusy ( ponoć rosną wszędzie) powoli po jednej padały az został mi jeden bambus i postawiłam go przy akwarium nie rośnie ani nie zdycha ma z 60cm wysokości i tak od roku ale cóż.. Chce coś dużego nie są to pomieszczenia ani jakos specjalnie jasne ale tez nie jest tu ciemno. temp. ok 20-22stopni. W salonie mam akwarium 120l w sypialni 72l także powietrze nie jest az takie suche. Nie wiem sama... Powoli się zastanawiam czy tu da się wyhodować duza rośline. Beniaminka czy jakto się tam nazywa miałam z 6-7lat temu i tez zanim padl calkiem oddalam go i u nowej wlascicielki rośnie jak szalony. Ludzie jest jakas roslina która u każdego i zawsze będzie rosla? no nie mam pojęcia co się dzieje z tymi kwiatami... Myślalam żeby wierzbę tu posadzic one rosna chyba w każdych warunkach ale wierzba w salonie? Macie jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×