Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutny321

czy matka dziecka może go przemeldować

Polecane posty

Gość smutny321

mam pytanie. czy matka dziecka może sama zmienić adres zameldowania dziecka? jesteśmy w trakcie rozwodu tuż po rozprawie zabezpieczenia kontaktów ojca z dzieckiem, wyrok jeszcze nie prawomocny, a już są problemy... matka wyprowadziła się kilkadziesiąt kilometrów dalej z kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pale ale sie nie zaciagam
urodzilam na ulicy dzieciak sam sie przemeldowal z macicy na trotuar 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest sprawa o ograniczenie kontaktów to się nie orientuję ale ja jak chciałam wymeldować dziecko z domu to musiałam mieć pisemne oświadczenie od męża że się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny321
nie mam ograniczonej władzy rodzicielskiej, dostałem zabezpieczenia cztery dni w tygodniu(często przebywałem z dzieckiem)..... ale od wtorku syna nie widziałem bo ona pojechała na długi weekend .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Może, jeśli stosunki prawne miedzy rodzicami i rodzicami i dzieckiem są prawnie uregulowane.Sąd te stosunki zawsze może zmienić. Należy jednak pamiętać ,że rodzic ,któremu powierzono obowiązek opieki nad dzieckiem , zobowiązany jest też, do zapewnienia kontaktu dziecka z drugim rodzicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że matka może zrobić z dzieckiem co chce. I włos jej z głowy nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
"""" [zgłoś do usunięcia] gość Prawda jest taka, że matka może zrobić z dzieckiem co chce. I włos jej z głowy nie spadnie. """""" Pogląd bardzo mylny. I wprowadzający w błąd czytelnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny321
szczerze mówiąc jest dla mnie problemem ponieważ mam starego grata który nadaje się tylko na dojazdy do pracy(wszystko zostało w domu dla dobra dziecka) i na dzisiejszy dzień nie wiem jak dotrzeć do dzieciaka. dlatego też pytanie o przemeldowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×