Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uni6

Szukam dyskretnej mężatki

Polecane posty

Gość gość
Ale mogę was skłonić do myślenia głowami a nie dolnymi partiami ciała :) Co tak naprawdę przygodny romans wniesie do waszego życia? Zastanówcie się ile możecie zyskać a ile stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O seks zazwyczaj chodzi mężczyzną, kobieta która popełnia zdradę nawet licząc jedynie na seks z czasem zakochuje się i jej życie zaczyna się komplikować jeszcze bardziej. Seks bez uczuć to marne rozwiązanie małżeńskich kryzysów czy niepowodzeń, bo tak naprawdę wnosi zbyt wiele złego w twoje życie niż to warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc111122
Wiesz to z praktyki...z doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy będąc żoną , którą od 3 lat mąż się nie interesuje (stracił ochotę na seks) mam pozostać do końca życia wierna? a może się mam wziąć rozwód, ponieważ potrzebuję raz w miesiącu zaspokoić moje potrzeby? nie mogę już patrzeć tylko na wibr! potrzebuję uwolnić emocje. ale moje dzieci potrzebują też matki i dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczera rozmowa w której wyznajesz mężowi że masz potrzeby i że musicie coś z tym zrobić bo nie wiesz co dalej, jest jak najbardziej wskazana. Jeśli to nie pomaga to terapia małżeńska na pewno nie zaszkodzi. Ważne byście rozmawiali ze sobą i byli szczerzy , nim się zdradzi osobę której się przyrzekało wierność, warto wpierw dać jej do zrozumienia że "ja dłużej tak nie mogę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc111122
Wiedziałem, czyli tylko teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość wwwww
A najlepiej po poradę udaj sie do księdza proboszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to istoty na tyle inteligentne że potrafią uczyć się i wyciągać wnioski z błędów innych ludzi. Nie wrzucisz suszarki do wanny kąpiąc się bo wiesz przez pryzmat doświadczeń innych ludzi czym to grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
"czy będąc żoną , którą od 3 lat mąż się nie interesuje (stracił ochotę na seks) mam pozostać do końca życia wierna? a może się mam wziąć rozwód, ponieważ potrzebuję raz w miesiącu zaspokoić moje potrzeby? nie mogę już patrzeć tylko na wibr! potrzebuję uwolnić emocje. ale moje dzieci potrzebują też matki i dziecka!" x Tutaj kryje się cała prawda. Mąż zazwyczaj haruje jak wół żeby żonkę i dzieci utrzymać, do tego zajmuje się rodzinką i może nie mieć ochoty na seks wtedy kiedy żonka. Co robi żonka, idzie do kochanka. I kto lepszy ? Potem żonka wraca do męża bo przecież dzieci "potrzebują też matki i ojca" a żonka wypłaty. xxx "z wiekiem ci przejdzie." x Nie przejdzie. Nie jestem nastolatkiem. Nigdy nikogo nie atakuję, nienawidzę tylko zdrad i aborcji. xxx "Każdy jest dorosły i wie co robi" x Biorąc pod uwagę jak niektórzy potem żałują chyba nie "każdy". Po takim stwierdzeniu nie dziwcie się potem, że nie jesteście szanowane przez mężczyzn. xxx "życie jest dla twardych, i dla tych co umieją przyjmować ciosy." x Nie po to bierze się ślub, żeby komuś zadawać ciosy. Poza tym po takich ciosach nie jedno małżeństwo i życie się rozpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość cvb
Sa tu jeszcze kobiety zaiteresowane taka znajomością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakos nic nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety tez utrzymują domy, to często one harują, mają też swoje potrzeby. natura kobiet też jest stworzona przez boga. to on chciał , aby takie były, może chciał urozmaicenia genetycznego. gdyby chciał, aby były inne, stworzył by je inne. Kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
"mają też swoje potrzeby" x To nie wchodźcie w związki małżeńskie, przynajmniej nie będziecie ranić. xxx "natura kobiet też jest stworzona przez boga. to on chciał , aby takie były" x Bóg chce żebyście zdradzały, nie mam więcej argumentów, rozwaliłaś mnie :) x x To wasze życie, już nie chce więcej w to wnikać. Trochę się zdenerwowałem, ale może nie potrzebnie. Na szczęście żadna z was to nie moja żona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki jeden udaj sie moze na jakis katolickie forum, bo tylko zasmicasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Tak jak pisałem to wasze życie, już nie zasmucam. Najwyżej ktoś z was kiedyś może być smutny. Czego nie życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
Taki_jeden_964 - za bardzo się spinasz :). Nie podchodź do tego tak emocjonalnie. Każdy jest inny i tyle - po co oceniać innych - to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowane pewnie pouciekaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facet
uciekły na maila do ogłaszających się panów - przecież publicznie nie będę się poznawać :) prosty mechanizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
"po co oceniać innych" x Masz rację. xxx Zainteresowane pewnie pouciekały x ha może jednak coś zdziałałem. :) xxx Taki jeden udaj sie moze na jakis katolickie forum, bo tylko zasmicasz x Już nie przeszkadzam w poszukiwaniu "szczęścia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kobieta
Fakt, prawie odkryles Amerykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emealilaa
yłabym ewentualnie zainteresowana taka znajomością, autor topiku nie odpisuje, pewnie znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emealilaa - skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emealilaa
nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to blisko :) mężatka czy singielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jemirona
Uni 6 - świetnie napisałeś tego posta, dawno nic takiego kulturalnego w formie nie widziałam na forum, powodzenia nie trzeba życzyć bo kobiety na pewno zasypią Cię mailami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj_i co
Ok. Ładnie to napisał, ale zdrada pozostaje zdradą. Co mi proponujesz ? Spotkanie raz na jakiś czas ? Seks ? Kocham, jak każdy normalny człowiek, ale eks jest tylko dodatkiem, dodatkiem do człowieka z którym chce się z kimś być. :) Powodzenia dziewczyny, zamiast. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atamka
To jest układ, jeśli jemu to odpowiada i ona tego chce...to nikogo więcej zwłaszcza kogoś obcego nie powinno obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infidel
bo i o układ tu chodzi. Nikt nie obiecuje związku i wiecznego szczęścia. Jedni to akceptują, inni nie. Jak ze wszystkim w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×