Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uni6

Szukam Pani w

Polecane posty

Gość uni6

Szukam dyskretnej mężatki lub niemężatki z łódzkiego; z Łodzi lub okolic: Tomaszów, Piotrków, Pabianice, Bełchatów. Ale jeśli jesteś z daleka też możesz napisać. ... Szukam Pani w wieku trzydziesto lub czterdziestolatki. Pani, która chciałaby się spotykać kilka razy w miesiącu, pokochać się, pójść na spacer, na kolację lub do kina. ... Ja: 40 lat, studia, nie jestem wysportowany, ale nie jest ze mną źle, lubię książki, podróże, historię, motocykle itd. Ogłoszenie daję z powodu coraz mniejszych kontaktów z żoną, zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Nie mam już ochoty jej tłumaczyć, że nie jestem tylko bankomatem. 10 lat edukacji wystarczy. ... Jest to moje pierwsze ogłoszenie, jeżeli zamieściłem je w niewłaściwym miejscu, doradźcie proszę, gdzie to zrobić lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michelletv
jestem z Niewiadowa , mam 33 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uni6
jesteś pierwsza, która mi odpowiedziała. zainteresowało Cię moje ogłoszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uni6
Chyba najłatwiej będzie pisać do siebie na email, podaję Ci poniżej mój adres: ... uni6@o2.pl ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria1975
nigdy nie szukałam takiego kontaktu ale pora spróbować. wyslalam ci na mail wiadomość. odpisz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella72
masz nową wiadomość w skrzynce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnie82
szkoda że wrocław nie jest koło łodzi, nie jest dla ciebie za daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikegirl
ogłoszenie krótkie, ale wydaje mi się, że jesteś miłym człowiekiem. Jeszcze pomyślę, czy ci odpisać. W nocy napiszę kilka słów. Sprawdź i odpisz, wyślę koło północy. Lubisz rowery???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, myslisz ze znajdziesz jakaś darmową idiotkę, która nie ma nic ciekawszego do roboty niż oddawać się jakiemus przypadkowemu kolesiowi ktory nie ma nic do zaoferowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabia
czesc jestem z pabianic, 37lat , szukam partnera na wesele koleżanki, wszystko na emailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pabia ja chetnie z Tobą pójdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uni6
Ale burza rozwinęła się pod moim ogłoszeniem. Nawet rozpętała się mała krucjata. Dziękuję za nią również. Myślę, że każdy ma tego typu rozterki. Szczególnie gdy ma dwadzieścia lat. Później życie weryfikuje poglądy. Przychodzi to chyba po kolejnych 20 latach. Ja zobaczyłem, że to co zrobiłem w życiu dotychczas doprowadziło do "małej stabilizacji" zawodowej i rodzinnej. Odbyło się to jednak kosztem moim osobistym. Poświęcenie pracy zostało okupione brakiem podróży, poświecenie rodzinie brakiem emocji, może tych podstawowych (ktoś powie prymitywnych), ale przecież potrzeby wyższego rzędu pojawiają się po zaspokojeniu tych podstawowych. I w związku z tym moje ogłoszenie. Nie namawiam nikogo do rozbijania swoich związków. Chcę po prostu poznać interesującą kobietę, która podobnie jak ja, chce poznać kogoś nowego. Porozmawiać na tematy inne niż wychowanie dzieci, choć te pewnie też, poczuć smak nowego pocałunku, wyjść do kina i nie martwić się niczym. ... Dzięki za wpisy i przypominam mój email: uni6@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×