Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zona klamie ze jest w ciazy??

Polecane posty

Gość gość
żeby cię zatrzymać albo żebyś ją jednak zapłodnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pieczątka była do góry nogami to nie mógł być wydruk baranie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie byla pieczatka !! to byl wydruk na wzor pieczatki a pod tym podpis.. strona byla wyfrukowanna do gory nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój lekarz ma gotowe recepty i drukuje je, nie przybija juz pieczątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli idzie do lekarza. To idz z nia. Mozecie wejść razem do gabinetu. Jak okaze sie ze to ciaza to zapytaj lekarza kiedy doszlo do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to czemu mu wmawia że to jego? przecież tamtem to może się tylko do seksu nadaje a nie na ojca a mąż jest to się mu wmówi niech on za wszystko płaci a tamtemu się upiecze! moja rada testy dna po urodzeniu dziecka innego wyjścia nie masz no i wizyta u lekarza jak najszybciej z żoną na usg czy wogóle jest w ciąży i zapytaj lekarza TY który to tydzień i jaki jest przypuszczlny termin zapłodnienia on Ci wszystko wytłumaczy Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na kiedy lekarz wyliczył termin porodu? Wpisz ten termin w okienku i sprawdź jaka jest przybliżona data zapłodnienia: http://www.kalbi.pl/kalendarz-ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek ciazy to tez malo wartosciowe info bo mi mowili ze do zaplodnienia doszlo pozniej, niz doszlo. Od pierwszego usg ciaza byla spozniona. Wiem dokladnie kiedy uprawialam seks I pomiedzy tym co wiem a co bylo na usg bylo 10 dni roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma szans zeby to byla ciZa z 22. Mogla zajsc przed ostatnia miesiaczka alho w okolicach. a ty cos krecisz, mowisz, ze cie zdradza, nie ufasz jej, nie chcesz chyba zeby byla w ciazy ale dalej z nia sypiasz. I na forum pytasz czy oszukuje. Ogarnij sie dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kręcisz,że ja już nie wiem kiedy się bzykaliście a kiedy ona była na IP:O Napisz jeszcze raz dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 marca okres 22 kwietnia seks 30 kwietnia seks 2 maja szpital wystarczy czytać... jak doszło do zapłodnienia 22 do kwietnia to być może... zarodek 9 mm to malutk, więc mogła mieć przesuniętą owulację. A na usg może być wyliczony wiek ciąży, ale to jest wyliczanie na podstawie tych 9 mm, więc takie troche umowne i może się nie zgadzać dokładnie, dlatego ciążę liczy sie od ostatniego dnia okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy siak, jeśli pozostajecie w związku małżeńskim to dziecko będzie przypisane Tobie, po urodzeniu możesz wystąpić o zaprzeczenie ojcostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorowi nie chodzi o żonę tylko o jego kochankę.Posuwał na boku,chciał to skończyć,a ona mu powiedziała,że jest w ciąży.Teraz bidok szuka info czy to możliwe:O żenada.Mówi,że jego małżeństwo to od kilku lat fikcja,a pomimo to uprawia seks z żoną...coś tu się nie klei.teraz kombinuj chłopie żeby się małżonka nie dowiedziała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co to ma do rzeczy kredy spał z niby kochanka. Jak przyjdzie ona do niego do domu z dzieciakiem na ręku to myslisz ze żonka bedzie pytać o daty? Kopa w tyłek i adijos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś trzęsie portkami hahahaa:) bzykasz poza domem to zakładaj gumę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoja zona kocha sie z toba w dniu wypalty bo co niktorzy maja 30 ... po drugie kup test i niech zrobi przy tobie go po trzecie jak bedzie w ciazy mozesz zrobic testy czy to twoje ale moje zdanie jest takie ze talbo klamie ze jest albo cie zdradzila nic kompletnie sie nie zgadza bo skoro w 3 tygodniu to musiales z nia spac w ciagy tygodnia pierwszego kwietnia takze rob testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długie cykle ma twoja łajf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×