Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwielbiam biuściaste

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem jak wy, ale chciał bym mieć kobietę z wielkim biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiłem na piękną kobietę ok. 46 lat chyba Teresa gdzieś na portalu społ. i uważam, że miała najcudowniejszy biust jaki widziałem. Od kilku dni tam zaglądam i muszę sobie naj normalniej w świecie ulżyć pod jej widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sam widok pięknych wielkich piersi kręci mi się w głowie, a nie mówiąc, jak reaguje moja pałeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to było w testosteronie: pała mi furkocze jak ruski wentylator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Zdradliwy furkocze oj furkocze. Co bym dał by móc popieścić się z taką kobietą o wielkich :) możliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ich nie uwielbia. Te duże argumenty kierują moim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy co znaczy "wielki biust" Takie do rozmiaru, powiedzmy, grejpfruta albo orzecha kokosowego, czyli <15 cm średnicy, są yummy-yummy. Większych nie widziałem "na żywo" i chyba wcale bym nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam wysokich facetów powyżej 198:-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielibam cycki w stylu gianny michaels.. i taki temperaemnt w lozku tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee to na mnie nawet żaden nie spojrzy, bo moje są wielkości orzecha ale włoskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot na
a ją myślałam że właśnie przez duże piersi nie mogą znaleźć faceta :o a tu proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi_86
ja mam wielkie balony i sama się nimi bawię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maek
Sa panowie ktorzy lubia duze piersi ale ze wzgledu na presje spoleczna nie beda chodzic z taka ktora przy okazji moze byc przez kogokolwiek z ich znajomych uznana za zbyt pulchna... NAWET jesli obiektywnie pani ka zdrowa wage. Tacy panowie nie maja jaj :p Ja w typie budowy 'dwa melony na patyku' rzadko cos widze poza podejrzeniem operacji plastycznej. W pierwszej kolejnosc****ersi powinny pasowac do sylwetki kobiety, w drugiej dooiero byc pokaznych rozmiarow. Stad ja najbardziej lubie panie z wydatnym biustem naa co dzien, ale najladniejsza jaka widzialem byla z typu 'żyrafa i deska' mimo wszystko miala w sobie duzo... 'tego czegos'. Panie z podatnym biustem i zdrowa figura, ale nie modelki zapewniam o ich atrakcyjnosci i przepraszam za brak samosaparcia wspolmezczyzn jesli sa samotne i nie daj Bog wydaje im sie ze to przez krągłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot na
ją mam raczej proporcjonalna figurę i jestem atrakcyjna, nie żadna bambarylka:) a faceci no cóż są jacy są .... ale mam nadzieję że spotkan normalnego faceta, który zauważy też moje piękne wnętrze a nie tylko d**e i biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maec
Faceci jak i kobiety maja podwojne postrzeganie atrakcyjnosci. Ja zaczynam dostrzegac wizualne zalety dziewczyny coraz bardziej im bardziej ja lubie i mniej zwracac uwage na 'wady'. Niektorzy panowie interesuja sie tylko tym pierwszym wrazeniem, inni maja tak jak ja tylko jeszcze mocniej a kilku ma zupełnie wylane na atrakcyjność fizyczna. Ktos tam jest taki na jakiego liczysz, tylko czy bedziesz miec tyle szczescia zeby go spotkac zanim on spotka kogos kim sam sie 'zadowoli'? To niestety ten hazard ktory wszyscy mamy w miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot na
no to mnie pocieszyles :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maec
Ja sam mialem to szczescie, ze pozornie wymarzona spotkalem jak juz byla szczesliwie w zwiazku od paru miesiecy i jest do dzis dwa i pol roku pozniej... Ale za mlody jestem zeby narzekac jeszcze. To co, wolisz klamstwo na pocieszenie niz bolesna prawde ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot na
bolesna ? chyba jest troszkę w Tobie żalu;( cóż życie jest jakie jest, trzeba wierzyć i walczyć o swoje szczęście. Nie jestem optymistka ale realistka i wiem że zarówno Ty jak i ją znajdę szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maec
Ktos powie ze nadzieja matką głupich, ale bez niej sie wiele nie osiągnie chyba, zwlaszcza w sferze uczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot na
może i tak ale ją życzę Ci byś spotkał tą jedną jedyną i żebyś był szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maec
Nawzajem, choć w twoim wypadku raczej trzeb zyczyc wyjątkowego pana ;) To zesmy zeszli z tematu wielkich biustow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot na
no tak ale miło czasem spotkać kogoś tak uczuciowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maec
Bo ja wiem czy uczuciowego. Lubie myslec ze mam zdrowy balans miedzy popedem a 'tym co wazne' dla tych z wiekszym serduchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot na
a widzisz i to się ceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot na
bo wiesz oprócz tego że mam wielkie .... to jeszcze mam takie serce .. ale tego nikt nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maec
To sie ceni ale jak na razie glownie w internecie czy metoda poklepan od zajetych kolezanek (ktorymi na szczescie nie jestem zainteresowany bo takich dwulicowosci unikam) ze podejscie mam 'prawdziwego mezczyzny i kogostam uszczesliwie'. I owszem, wieku panow to w tej materii krotkowidze a paru sie tylko wydaje, ze patrza na wnetrze, ale po drodzr gdzied stanie ci albo totalny romantyk albo wlasnie taki w sam raz. Zycze najlepiej tego drugiego i oby predzej niz pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot na
przepraszam ale jeśli maje zapytać ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maec
Mowie ze za mlody jeszcze zeby naprawde narzekac czy nadzieje tracic ;) Dwadziescia trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot na
mlodziutki i wiele jeszcze przed tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×