Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwielbiam biuściaste

Polecane posty

Gość Maec
To sobie powtarzam, choć przewidzieć nie rady. Zwlaszcza sadzac po narzekajacych tutaj kawalerach 10 lat starszych czy prawiczkach 4 lata przede mna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samo tna masz wszystko na miejscu i serce szlachetne :) więc dziwię się dlaczego nie masz nikogo. Przepadam za wielkimi ... :) to dla mnie 100 % kobieta. Jaki masz rozmiar jeśli to możesz napisać. Oj popieścił bym Ciebie :) na pewno byś się zgodziła będąc sama. Kobieta potrzebuje pieszczot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mój temat osłabł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot na
hmm jak podam rozmiar to nie wiem czy będzie ktoś wiedział ale opis z początku ego wątku ( i tu się rymuje hehe ;)jest idealny czyli orzech kokosowy duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot na
a dlaczego jestem samotna ? bo spędziłam lata długie w toksycznym związku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orzech kokosowy duży to DD?czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samot na
no takie duże DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD samotna mówisz :) to świetny rozmiar i nie chce ich nikt wypieścić :) Oj to jesteś zaniedbana kobieto. Lubisz pieszczoty ich czy ... :) jakieś inne zabawy bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD to sama piękność.Takie cyce w bikin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowne kobiety i wasze wielkie argumenty :) Piszcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co mam napisać, idę na wesele i w nic się nie mieszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam duzy biust i to moj problem bo wisi, zawsze wisial, nawet jak bylam mloda :( taka moja uroda. Cwicze, masuja, ujedrniam, mam dobrze dobrany stanik i nic.....duze cyce w moim przypadku to porazka. Boje sie nawet zaczyna c zwiazek z mezczyzna bo jak zobaczy te moje zwisy to ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat taki duży i wiszący akceptuję i mi się podoba bardzo. Duży nie będzie nigdy twardy i sterczący. Podobają mi się duże otoczki w nich. Przy mnie nie miała byś kompleksu wiszącego biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duąe cyce inaczej się układająi nie są sterczące.Jednak ich widok jest cudowny w czasie ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cudowny widok jak one się kołyszą :) szczególnie gdy siedzi przodem na mnie i ocierają one twarz. Można je pieścić obiema rękami i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez takie uwielbiam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam miedzy nożkami mojej pani kłeczec, dłonie na jej jedrnym pełnym biuscie a jezyk głeboko mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie te cuda natury im większe tym bardziej mnie to oszałamia. Nie muszą sterczeć lubię wiszące tak samo jak inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie piersi
Mam taki biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teoretycznie to, że biust nabiera kształtu wiszącego jest nieodmiennie związany z wiekiem (taka kolej rzeczy), wiec preferowanie takiego biustu właściwie jest pociągiem do dojrzałej, starszej kobiety. Biust 20 letniej kobiety i tej samej kobiety 30 lat później - w porównaniu, w wieku 50 lat na pewno będzie miał cechę, której szukasz. To musi być podświadome, ciekawy motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety muszę powiedzieć, że wiele kobiet w okolicach 20 - 30 lat ma już z tym problem. Co ciekawe nie dotyczy to tylko kobiet z dużym biustem ale też i tych z małym. Myślę, że wiąże się to z tym, że przy dużych piersiach częściej dba się o stanik, i jest też więcej tkanki, etc. natomiast kobiety z małymi częściej nie noszą stanika, a piersi są często mniej pełne. W sumie jestem niesamowicie szczęśliwy, że moja narzeczona przy naprawdę dużym biuście (70F - przysięgam), będąc po 30 ma nadal jędrne i pełne piersi. Moim zdaniem to cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma dobrego masażystę więc jej nie oklapły :) Ja jak już pisałem i jestem założycielem tematu stoję za dużymi i mogą zwisać jak chcą. Kobieta z dużym biustem sprawia wrażenie 100 % kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrzcie na Marte Wierzbicką,młoda a jaki pięne duże cyce.Joasia Bertel też ładne cyce.To są okazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko wzdychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze te z większym biustem mają u mnie specjalne względy. O j mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×