Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuza4689

nigdy nie bede chuda

Polecane posty

Gość zuza4689

Hej wam.Mam162wzrostu i waze 59kg co jest juz naprawde przesadą.Tydzien temu w koncu sie zebralam i w 6 dni schudlam 1.5kg a nastepnego dnia r zucilam sie na lodówke i zjadlam z 6 kawalkow ciasta hipsy itp i waze znow prawie 60.Jestem na siebie sciekla poniewaz juz tak duzo wytrzymalam jak na mnie i znow wszystko zepsułam ,i co mam zaczynac od poczatku??kiedy sie nażarłam pobieglam do apteki i kupilam alax z nadzieja ze pozbede sie szybko tego co mam w brzuchu ale nie pomoglo.Pomozcie,moze macie podobny problem.Z gory dziekuje;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, ogarnij się. Zmądrzej. INternet jest kopalnią wiedzy na ten temat, tylko mądrze poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waga i wzrost nic nie mówią. wiesz dlaczego? Bo ja mierzę 164 cm, ważę 61 kg i mam fajne ciało - ponieważ mam cieżkie mięśnie od ćwiczeń. mało tłuszczu. a wiadomo że mięśnie są cieższe od tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze że nie będziesz chuda bo chude jest brzydkie Ładne to szczupłe Dla mnie ideał to Monika Belluci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czemu się rzuciłaś na lodówkę? Głodzisz się? To bez sensu. Po prostu musisz jeść mniej, ale nie za mało, na pewno nie mniej niż 1100 kcal dziennie. A żeby utrzymać limit trzeba liczyć kalorie. Poza tym to nie szkodzi, że jednorazowo zjadłaś tyle. Jak będziesz trzymać reżim kaloryczny przez 6 dni, a siódmego sobie odpuścisz, to i tak efekty będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mniej niż ok. 1500 kcal! 1100 to jest GŁODÓWKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ wyżej - to, czy jest to głodówka zależy od płci i trybu życia. 1100 to jest minimum dla kobiety prowadzącej siedzący tryb życia - minimum, którego nie powinno się przekraczać. Ale oczywiście zgadzam się, że zawsze lepiej nastawić się na redukcję długofalową przy większej podaży dziennej kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie zależy. Zdrowa dieta odchudzająca to jest ok.300 kcal mniej niż zapotrzebowanie, i poniżej tego poziomu schodzić nie wolno. A żadna dorosła kobieta nie ma zapotrzebowania rzędu 1400 kcal, bo tyle to sama podstawowa przemiana materii zabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio jesteś tak głupia, że ważysz się po wielkim posiłku i uważasz, że przytyłaś? Przecież to zawartość żołądka, jelit tyle waży. Jednorazowe obżarstwo wcale nie rujnuje tygodniowych wysiłków- jak się wreszcie załatwisz i wrócisz do dietetycznych małych posiłków, to zobaczysz, ze waga jest mniej więcej ta sama co była. Inna sprawa, że na pewno nie schudłaś w parę dni aż tyle co ci się wydaje, bo większość z tej masy, to pustawe jelita i odwodnienie było. Waż się wyłącznie rano po wypróżnieniu- tylko wtedy masz jako taki wiarygodny pomiar, a jak masz wzdęcie i ociężały brzuch, to też się lepiej nie ważyć, bo to tylko demotywuje, a taki pomiar z ładunkiem w kichach i tak jest przekłamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wagę masz w normie jeśli chcesz się wysmuklić i trochę schudnąć to ćwicz a nie głoduj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×