Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Domy seniora Kraków i okolice, jakie polecacie???

Polecane posty

Gość KAZ

UWAGA! RADZĘ UWAŻAĆ NA DZIKIE, BEZ ZEZWOLEŃ I KONTROLI DOMY OPIEKI W KRAKOWIE I OKOLICACH. CZĘSTO DOCHODZI DO DRAMATÓW OPISYWANYCH W MEDIACH. BEZPIECZNY DOM OPIEKI TO PODSTAWA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna DOM

Rodzinne Domy Opieki, Domy Seniora z rehabilitacją, Domy Opieki dla chorych na Alzheimera, Zakłady Pielęgnacyjne dla osób typowo leżących www.opieka-justynadom.pl Tel. 693465703 Pobyty od 3 300 zł/m-c Kraków i okolice - Wolne Miejsca -Serdecznie Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka21

Wspaniałe miejsce znaleźć można również pod warszawą  - Złota Ostoja w pięknej zielonej okolicy doskonale sprawdzi się dla osób schorowanych i starszych. Moja Babcia jest tam szczęśliwa i możemy ją często odwiedzać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina01

Czy ktoś mógłby polecić DPS dla osób z problemami psychicznymi? Dodam, że chodzi o osobę starszą z wieloletnia już chorobą. Wiem, że jest placówka na Łanowej 41 i Helclów. Proszę o opinie i radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Choroba Alzheimera

Choroba Alzheimera

Specjalistyczne ośrodki opieki długoterminowej dla osób z chorobami otępiennymi. 

Prywatne domy opieki chorych na Alzheimera. Opieka i pielęgnacja 24h, terapia, aktywizacja, indywidualne podejście. Profesjonalne ośrodki dla pensjonariuszy z nieuleczalną chorobą neurodegeneracyjną. 

Kraków, Małopolska, Śląsk

Tel. 693 465 703 Wolne Miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Na zachodzie rodziny wybierają dom opieki patrząc na jakość usług, szukają jak dla siebie. U nas niestety podejście jest nadal komunistyczne, aby było jak najtaniej i w ten oto sposób człowiek trafia do nielegalnego, niebezpiecznego miejsca.....bo tu najtaniej.....Jeśli ktoś ma małą emeryturę, to zawsze można wynająć mieszkanie lub sprzedać i są pieniążki na dobry dom opieki....tak robią na zachodzie czy za głęboką wodą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna

W okolicach Krakowa polecam serdecznie Dom pod KLonami w Głogoczowie.

Przy okazji rehabilitacji mojej mamy po wypadku byłam tam czestym gościem.

Warto bo Ci ludzie na prawde pomagają. Spotkałam się z dużym poczuciem człowieczeństwa i wysoką kulturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew
Dnia 18.10.2019 o 12:44, Gość joanna napisał:

W okolicach Krakowa polecam serdecznie Dom pod KLonami w Głogoczowie.

Przy okazji rehabilitacji mojej mamy po wypadku byłam tam czestym gościem.

Warto bo Ci ludzie na prawde pomagają. Spotkałam się z dużym poczuciem człowieczeństwa i wysoką kulturą.

Potwierdzam zdanie Pani Joanny. Ośrodek w pełni profesjonalny i z dobrą kadrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Polecam Dom Seniora nad Młynem w Czarnym Dunajcu, aktualnie mieszka tam moja mama, Właściciele pomocni, o każdego dbają jak o własnego bliskiego. domowa kuchnia z posiłkami. Mama w domu nie jadła nic oprócz kanapek z serkiem a teraz spożywa zupy, surówki, owoce. Pokoje komfortowe, czyściutkie atmosfera naprawde domowa. Z czystym sercem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mogę polecić ZOL / Dom Seniora ,,SKAŁKA" w Bukownie /koło Olkusza, www.cmskalka.pl 

mają tam też zakład rehabilitacji więc seniorzy z niego mogą korzystać. I co najważniejsze w obecnych czasach-pandemii jest pokój odwiedzin wydzielony ścianką z plexi więc można się zobaczyć i porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×