Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak pozbyć się przyjaciół ???

Polecane posty

Gość gość

Po urodzeniu dziecka nie mam już czasu na przyjaciół. Mam konkretnie dwie koleżanki i kuzynkę które dzwonią regularnie z pomysłem na spotkanie. Ale mi szkoda czasu na spotkania. Ja nigdy do nich nie dzwonię. W sumie zawsze taka byłam i one wszystkie przywykły już do tego że to one inicjują wszystko. Mi tak było wygodnie ale teraz już naprawdę nie mam czasu na przyjaciół. Macierzyństwo mnie wykańcza i jak dziecko zasypia to marzę tylko o ciszy i spokoju i żeby móc sobie odpocząć. A tu dzwoni taka E i mnie informuje że przyjedzie do mnie jutro. Grrrrrrr.... Gdyby chociaż to było w jakiejś porze aktywności dziecka ale oczywiście jak to zawsze bywa wszyscy sobie wymyślają spotkania w czasie jak ja mam usypiać dzieciaka. Jestem wtedy wściekła że zamiast wypoczywać to poświecać komuś czas. Nie chcę mówić wprost bo będzie kwas i obraza na reszte życia. A wiem że są specjalistki które perfekcyjnie potrafią spławiać takie psiaposiółki bez mówienia wprost. Nie jest mi żal tych znajomości. Zanim wyszłam za mąż to byłam samotna, miałam dużo wolnego czasu i nie miałam co z sobą zrobić. Wtedy rzadko kiedy któraś sobie o mnie przypominała. Każda sobie żyła własnym życiem. A odkąd urodziłam dziecko to one wszystkie zrobiły się wręcz namolne. (dwie urodziły w tym samym roku, jedna też od dawna w temacie macierzyństwa) Jak się w sposób subtelny pozbywać takich męczybół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz ze nie masz czasu sie spotkac. Kilka razy odmow to powinny odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pożycz 200zł i nie oddaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×