Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sojkazzamorza

Pytanie do wszystkich samotnych i pracujacych MAM...

Polecane posty

Gość sojkazzamorza

Witam! :) Chciałabym sie dowiedzieć jak radzicie sobie drogie mamy z pogodzeniem pracy na pelen etat i wychowywaniem dziecka/dzieci... Sama mam dziecko, 5 letnie. Obecnie chodzi do przedszkola, za rok pojdzie do szkoly. Ja obecnie pracuje po kilka godzin, kilka razy w tygodniu wiec bardziej dorabiam ale ciagle szukam stalej pracy. Mieszkam z rodzicami ale za jakis rok chcialabym wyprowadzić sie wraz z dzieckiem do innego miasta i w końcu sie usamodzielnić.... Jestem w nowym zwiazku juz od dłuzszego czasu, moj facet pracuje na 3 zmiany, dzieli nas niewielka odleglość i planuje przeprowadzkę do jego miasta rodzinnego oraz wspolne wynajecie czegos na poczatek... Oczywiście warunkiem jest takze moja pełnoetatowa praca,z przyczyn finansowych. Obecnie mogę w kwestii opieki dziecka liczyć także na moja mame. Ale kiedy sie wyprowadzę, zostane sama. I tutaj moje pytanie. Jak radzicie sobie, godzicie prace z opieka nad waszymi dziecmi????? Mam na mysli dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym-jeszcze niesamodzielne... Które trzeba zaprowadzic do szkoly/przedszkola, odebrac i zapewnić im stała opiekę. Wiem ze w obcym mi miescie zostane całkiem sama...I wlaśnie to mnie przeraża... Wyksztalcenie mam srednie,do tej pory tylko jakis czas pracowalam w handlu i wiekszość dnia nie bylo mnie w domu , tak samo weekendy z tego tez wzgledu zrezygnowalam z tej pracy. Kompletnie nie wiem jak wszystko pogodzic i zorganizować oraz jakiej pracy szukac... Na prace w godz8-16 lub podobne nie mam co liczyc... Predzej zmianowa2 lub3... Wieć ktoś albo musiałby być z moim dzieckiem rano, zaprowadzić je do przedszkola/szkoły, lub odebrac i potem przypilnowac... Nikgo takiego napewno nie bede miec... Wiec juz zastanawiam sie nad jakas opiekunka ale perspektywa powierzenia dziecka zupelnie obcej mi osobie także mnie przeraża. Dlatego prosze Was o rade... I jakieś wskazowki, jak Wy sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×