Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

skad sie dowiedziec czy ojciec rozwodnik nie ma dlugow do odziedziczenia

Polecane posty

Gość ZZZzniecierpliwiony
Ja nie mogę się nadziwić tej edukacji i wychowaniu .Przecież od tego są rodzice i szkoła a nie internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od czego jest to forum twoim zdaniem zniecierpliwiony - no bo wszak po cos tu przesiadujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od czego jest to forum twoim zdaniem zniecierpliwiony - no bo wszak po cos tu przesiadujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślałam ze właśnie tyle masz zniecierpliwiony do powiedzenia w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Forum jest od zapoznania się z czyimś poglądem , posiadaną wiedzą , co zawsze należy zweryfikować.Na pewno nie od edukacji. I wychowywania. Dla niektórych , chyba forum zastępuje rodziców i szkołę. Oraz specjalistyczną literaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakładam , ze każda z osób z która dziele sie tu poglądami i którym udzielam porad weryfikuje je w świecie rzeczywistymto chyba oczywiste , dziwie sie twoim ocenom forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
""""" gość Ja zakładam , ze każda z osób z która dziele sie tu poglądami i którym udzielam porad weryfikuje je w świecie rzeczywistymto chyba oczywiste , dziwie sie twoim ocenom forumowiczów. """"" Założenie błędne. Pójście na łatwiznę to natura człowieka. Po co się męczyć jak ktoś może mnie wyręczyć? A później płacz i zgrzytanie zębami. Wystarczy spojrzeć na pisownie. Niektórym nawet się nie chce pisać poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej brzydko pisać niż głupio myśleć. A rozmowa z wieloma ludźmi w internecie pozwala weryfikować myslenie, wyobrażenia i poglądy. Tylko ciebie jednego ta zasada nie dotyczy zniecierpek. Ty postanowiłeś myśleć głupio i nie dasz się zwieść z tej drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Jak się brzydko pisze to zapewne i brzydko się mówi. A wtedy nie ma komunikacji.A jak nie ma komunikacji to porozumienie jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj stąd zniecierpek!Tu jest temat "skdą..?"..a nie Twoje przemyslenia na dodatek nie w temacie! I zapamiętaj-jak kogoś pouczasz czy drwisz to sam najpierw badz w porządku:"po polsku"pisze się z małej litery!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Polacy nie potrafia czytać ze zrozumienie? Czemu nie potrafia odpowiedzieć na proste pytanie zawarte w tytule tematu? Dziwić się upadkowi Polskiej nauki i szkolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste pytanie = prosta odpowiedź? A co to my komputery jakieś? Proste pytanie = trza prostaka wyprostować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Jak się kontaktów z ojcem nie utrzymuje , to i trudno jest się dowiedzieć czy nie ma długów. I kto się do nich przyczynił.Skąd nagle ta troska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety , Zniecierpliwiony ma trochę racji , nie tylko ojciec musi pokazać ,ze mu zależy " dziecko" tez powinno sie zainteresować ojcem a nie wypisywać po forumach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak male dziecko ma sie ojcem interesowac, kiedy ojciec ma je gdzies, no ludzie pomyślunku troche bo widze, ze z tym ciezko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pannica z tego wątka ma ponad dwie dychy na karku! no ludzie pomyślunku troche bo widze, ze z tym ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytlumaczcie mi ludzie jedno. Dlaczego uważacie , ze autorka powinna spłacać pozaciagane przez ojca długi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie powinna. Ale chciałaby spadek. A nie wiadomo czy są długi. I nie wiadomo czy będą w chwili otwarcia spadku. Więc.... ....jest ryzyko, jest zabawa ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×