Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nuaws

Jak odzyskać zaufanie kobiety..

Polecane posty

Gość nuaws

Ogólnie zszarpałem sobie zaufanie u dziewczyny z którą się spotykam, ale chce to zmienić i co myślicie, że jest dobrą opcją? Jak mogę to zmienić? Rzadko z nią pisałem od początku znajomości, ale teraz już częściej to robię. Zaminusowałem sobie u niej tym, że raz na spotkanie grupowe nie przyszedłem organizowane przez kumpla, bo nie powiadomiłem jej, że nie przyjdę. Później przez telefon powiedziałem, że spotkamy się na dwie godziny, bo później mam inne plany, więc uznała, że jest dopełnieniem czasu dla mnie czy ostatnio najgorzej raz na imprezie tańczyłem z jedną dziewczyną, wziąłem jej numer po czym powiedziałem to dziewczynie z której się spotykam i myślałem, że to będzie dla mnie koniec, ale jednak nie. Kupiłem jej kwiatka po tej mojej głupiej wpadce, bo byliśmy w restauracji i nie wiedziałem, że tak ten kwiatek mógł poprawić jej humor. Chce odbudować zaufanie, ale na to wiadomo, że potrzeba czasu. Znamy się już 2 miesiące. Jakiś rady? Wkońcu mniej więcej pokazuje, że mi na niej zależy oraz sam jej to powiedziałem, że chce się z nią tylko spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazujesz bardziej mniej niż więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×