Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy,!

Polecane posty

Gość gość

Czy mogę karmić piersią podczas drugiej ciąży?? Dziewczyny ratujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz,ja karmilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego by nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie urodziłaś wcześniej ani nic z tych rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama mnie nastraszyła, że jak będę karmiła moją córeczkę podczas ciąży to poronie lub w późniejszej ciąży wywołam szybciej poród :( ja nie chce rezygnować z karmienia i bardzo się cieszę, że chociaż jedna osoba napisała, że karmiła piersią będąc w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej porozmawiaj o tym ze swoim ginem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u niego w poniedziałek aby potwierdzić ciążę i pytał czy karmię i nic nie powiedział czy karmić dalej czy nie ale wiadomo zawsze znajdzie się taka osoba, która zamiast wspierać rozsiewa panikę i denerwuje człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nic się nie działo złego z pierwszą ciążą i teraz też nic się nie dzieje to nie ma co panikować na zapas. Karm jeśli chcesz. A ile ma starsze dziecko i który to tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego w celu wywołania porodu zaleca się pocieranie sutków? A jesteś przygotowana odpowiednia dietą, itp.? Wiesz jakie to obciążenie dla organizmu ciąża-karmienie-ciąża-karmienie, na kimś na pewno to się odbije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 tydzień. Cały czas mam odpowiednią dietę, przez okres karmienia piersią cały czas biorę witaminy te, które brałam podczas ciąży dużo odpoczywam, na moje szczęście mam złote dziecko, któr śpi mi po 10 godzin w nocy i jest bardzo grzeczne, daje mi regenerować siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można bezpiecznie karmić do około połowy ciąży. później oksytocyna wydzielana podczas karmienia może wywołać skurcze i przedwczesny poród. około 16-20 tc podobno zmienia się smak mleka i dziecko "samo się odstawia". na razie więc możesz karmić, ale podczas kontroli omów to z lekarzem. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×