Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jula_11

Zabawki na dzień dziecka

Polecane posty

Gość Jula_11

sklep z zabawkami emaluj.pl rabat na wszystkie zamówienia -10% kod: 1gi6uz3a rabat ważny do końca dnia: 25.05.2014 zamówienia powyżej 250 zł. otrzymują automatycznie darmową dostawę w dowolne miejsce w polsce. rabat łączy się z darmową dostawą. odwiedź nas na: www.emaluj.pl lub zadzwoń (+48) 513-449-495

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyżej 250zł na zabawkę na dziecka to jednak niestety trochę dużo, więc podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina31
Najlepiej kupić bum bum rurki. Nie są takie drogie, praktycznie są niezniszczalne i przede wszystkim szybko się nie nudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka4
Nie wiem co to bum rurki... Swojemu dziecku (lat 8) przez http://allinside.pl kupię transformersa. Już mam upatrzonego w tym sklepie. Warto wejść, bo można też znaleźć coś dla młodszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep allinside.pl. Moja siostra często dla swojej małej kupuje tam cudowne ubranka i zabawki :) rzeczy są tanie i ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat z tym allinside to ja kupuję tam dla siebie ubrania, ale widziałam że zabawki też maja spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej kupuje na allegro :) W tym roku moi chłopcy zażyczyli sobie hulajnogę młodszy i kostke dice+ do tableta starszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia83
Moje dziecko wybiera się do szkoły więc to już chyba pora na pierwszy telefon. Stawiam na komunikację, a nie gadżet do zabawy więc pewnie będzie to jakiś niedrogi telefon. Grunt, żeby nie przepłacić za abonament. Niedawno przeniosłam się do TMobile, bo okazało się że mój poprzedni operator prawie co miesiąc doliczał mi coś do faktury. A to opłatę za nieterminowo opłaconą fakturę, a to kilka złotych za faktury w formie papierowej. Potrafiło się tego uzbierać całkiem sporo ciężko zarobionych złotówek. Teraz nie mam niespodzianek i co miesiąc płacę praktycznie podobne kwoty. Przy dwóch abonamentach to jeszcze bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Skakanka Dwa
Ja kupuję zabawki w bardzo fajnym outlecie http://elefuntea.pl. Dobre opisy , niskie ceny i możliwość zwrotu do 60 dni :) A ponieważ jesteśmy rodziną 3+ to używamy karty rabatowej przy zakupach. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×