Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarysiaBylaLekkoWszoku

Czy słuchać innych i nie pakować sie w to...?

Polecane posty

Gość MarysiaBylaLekkoWszoku

Hej! Proszę o wasz punkt widzenia... Jakiś czas temu poznałam pewnego chłopaka. Aktualnie nasza relacja jest taka pomiędzy związkiem a bajerka. On chce ze mną byc, ja natomiast potrzebuje wiecej czasu na poznanie go jako człowieka. Tak czy siak, traktujemy sie jak para i przy znajomych tulimy i calujesz. Przyszłam juz do jego domu i poznałam cześć jego rodzinki. Jest jedno ale, które nie daje mi spokoju... Facet ogólnie mi sie podoba, mamy nic porozumienia i podoba mi sie fizycznie. Ale.. Ma opinie takiego, który jeszcze jakiś czas temu spał z wieloma laskami. Sam przyznal, ze zdarzyło mu sie przykładowo seks w klubie. Ja z nim rozmawiałam otwarcie a propos seksu i powiedziałam, ze nigdy nie spałam z nikim bez związku i godze sie na to, gdy czuje sie gotowa. On uważa to za fajne i mówił, ze nie bedzie nalegał, ze podoba mu sie to. Nie jestem z tych kobiet, które popadają w jakaś skrajnośc jesli chodzi o przeszłość seksualna partnera. Ale u nas jest różnica- on spał z kobietami od tak, ja natomiast nie. Zaznaczam od razu, ze nie startuje z łapami pod moj stanik czy cos w tym stylu ;) Powiedzcie, co o tym sądzicie? Jest miedzy nami duża chemia i w sumie nie mam innych obiekcji póki co nizeli ta jego opinia. Chce oczywiście jeszcze go poznać jakos człowieka zanim wejdę z nim w zwiazek, ale jak wiadomo seks jest jedna z podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuchaj siebie a nie innych... poobserwuj go, pobądź z nim dłużej po prostu... sama ocenisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że masz dobre podejście dziewczyno :) właśnie tak, podstawa to dać temu czas. Co do jego przeszłości... No właśnie to przeszłość może przyszedł czas że trafił na odpowiednią kobietę i postanowił się ustatkować :) nie masz info dotyczących tego czy był wierny w poprzednich związkach? (bo ja osobiście bym się zastanawiała jeśli wiedziałabym że koleś wcześniej dopuścił się zdrady) ale jeśli zdarzył mu się jakiś wyskok będąc wolnym to parcie picho... Wyszumiał się, faceci pod tym względem często różnią się od kobiet. Ogólnie powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaBylaLekkoWszoku
Kurczę, bardzo miło mi sie zrobiło :) dziękuje. Z tego co wiem, to on nie zdradził dziewczyny, ale ona go owszem. No wlasnie chce dać czas.. Pytam was, bo chce poznać opinie z drugiej strony. Niektórzy mówią, ze opinia jest ważne i jest w niej jakies ziarnko prawdy. Jak wiadomo, nie pochwalam takich wyskoków na numerek z obca osoba ;/ ale w sumie był wolny.. No to jest jedyna obiekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaBylaLekkoWszoku
hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia29l
jak dasz rade z tym czasem to bedziesz wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaBylaLekkoWszoku
no dam radę. a co w tym nie tak? chcę go poznać i wtedy zdecyduję czy na bank chcę pakować się w związek z nim. póki co, jestem na tak. ale wiadomo, ze na samym początku każdy ma zalety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×