Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślubujemy dwudziestego

Ślub we wrześniu PRZYGOTOWANIA proszę o pomoc

Polecane posty

Gość ślubujemy dwudziestego

Cześć dziewczyny, Nasz ślub odbędzie się 20 września 2014, do tej pory mamy załatwione : - sala - dekoracja sali i oświetlenie dekoracyjne sali - kucharka i klnerzy - zespół - fotograf -kamerzysta - samochód - zaproszenia - suknia zamówiona - kosmetyczka zamówiona Rzeczy których jeszcze nie mamy : - zlecenia na ciasta i tort weselny - dodatków do mojej sukienki, typu: buty itp. - garnituru dla męża - winietek i menu (ale to dopiero po potwierdzeniu przybycia gości) - pudełeczka na koperty.. Tak się zastanawiam czego jeszcze nie załatwiłam, możecie rzucić okiem i doradzić ? Co jeszcze? No i powiedzcie jak to jest z tym tortem, ile wcześniej trzeba go zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wspomniałaś o księdzu, naukach i poradni, a przecież to jest najważniejsze :) jeszcze obrączki, samochód do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyłka, samochód widzę, że już jest. No to fryzjer. I jeszcze bukiet, alkohole i napoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Najważniejsze to nauki przedmałżeńskie i poradnia planowania rodziny ;) Co do tortu, ciast,alkoholu to jedziesz i zamawiasz, ale co do terminu to nie wiem myślę że nie dłużej nież 2 tyg jakoś tym nie trzeba się stresować to samo z butami i dodatkami. Dojdzie jeszcze robota papierkowa USC, pozwolenie na ślub, metryki chrztu ale to 3 miesiace przed się załatwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy sale, w sale wchodzi dekoracja, ja wybieram kolorystykę, menu, tort, ciasta, - dj załatwiony - suknia zamówiona - auto jest - kurs przedmałżeński . -fryzjer -autokar zostaje dodatki do sukni % poradnia garnitur obrączki ozdoby na samochód zaproszenia soki urząd, ale to 3 miesiace przed chyba o niczym nie zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubujemy dwudziestego
my już mamy ślub cywilny, dlatego wszystkie papierki urzędowe już są dawno załatwione, obrączki też mamy, przed kościelnym pójdziemy tylko do złotnika na polerowanie złota. Jeżeli chodzi o nauki przedmałżeńskie to już odbyliśmy w styczniu i mamy wszystkie zaświadczenia potrzebne. Wiem, że 3 miesiące przed ślubem kościelnym muszę się udać do proboszcza po coś tam, ale już sama nie wiem po co ;/ tyle tego jest... alkohole, napoje, jedzenie będziemy kupować w lipcu/sierpniu a generalnie to tatuś kochany będzie kupował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu trzeba wpaść, aby wyjść za mąż? Ja jestem ze swoim facetem prawie 10 lat czas najwyższy:) Piękna data 20.09.2014r :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie już jaką wódkę chcecie mieć na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubujemy dwudziestego
nie mam pojęcia... myślałam o żubrówce bo smaczna i tania i naprawdę fajnie schodzi po weselach :) do tego będzie też prawdziwy francuski szampan i wina wytrawne. Myślałam też o winach słodkich i mam nadzieje, że się uda. A jakie napoje preferujecie ? w mniejszych czy większych butelkach i jakie rodzaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tymbarki, cappy, woda n/g i z gazem, pepsi,albo cola Ja chce aby soki mi przelali do dzbanków, a napoje kubie w małych butelkach, bo z takich fajnie się leje. Również myślałam o żubrówce będą u Was na weselu dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubujemy dwudziestego
tak będzie dużo dzieciaków, zapraszamy 180 osób, także trochę ich wszystkich będzie :) a gdzie kupujesz te napoje, żeby nie wyszedł za nie majątek, ale żeby się opłacało? jakieś marko czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientowałam to w makro wyjdzie dużo drożej, lepiej rozglądać się za promocją w jakimś supermarkecie , i w ten sposób zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubujemy dwudziestego
aha:) tylko, że w markecie chyba na promocjach częściej są te duże butelki np. z coca colą, mirindą, spritem itp. a ja bym chciała te w buteleczkach szklanych, ale to chyba strasznie drogo wyjdzie.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, warto pojeździć i popytać o ceny. Czasami można zaoszczędzić fajną kwotę. A ile liczyliście wódki na osobę? Bo nie mogłam się dogadać w tej kwestii z moim przyszłym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubujemy dwudziestego
generalnie liczy się 0,5l na osobę no i my tyle kupujemy. Wiemy, że tyle nie wejdzie - ale mój mąż jest policjantem i uczęszcza do ochotniczej straży pożarnej więc będziemy mieli 2 duże bramy weselne, gdzie na start musimy rozdać po 10 flaszek wódki na jedną bramę... także lepiej mieć zapas mimo wszystko, bo trochę wstyd jakby miało braknąć. Do tego kupujemy jeszcze wina wytrawne i słodkie oraz dużooo szampana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubujemy dwudziestego
aha, zastanawiałam się jeszcze nad dystrybutorem z piwem, nie wiecie jak to wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę,że najlepsze na wesela są butelki 1l Pepsi/Cola itd , Ewentualnie soki w dzbankach. To jest najpraktyczniejsze, łatwo nalewać i zawsze schodzą. z małymi szklanymi butelkami jest dużo roboty, na studniówce miałam i trochę ciężko ogarniali czego brakuje mimo,że hotel 4gwiazdkowy i obsługi dużo - 1 osoba naleje szklankę i już buteleczki nie ma, a przecież zgrzewki przy jednym stoliku nie postawią, zresztą przy wódce to wiadomo napoje schodzą szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slub to fajna rzecz na spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chciałabym salę i kucharke/kelnerów bo wizja kosztu za osobę 160 zł w lokalach mnie przeraża. Mam pytanie, ile płacisz kucharce i kelnerom? I ogoólnie możesz też napisać ile cię wszystko mniej więcej wyjdzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościuwa2
Pomyślałaś o autokarze? Koleżanka wynajmowała z http://www.henrybus.pl/ i była bardzo zadowolona, ładne autokary, dla gości weselnych w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kucharka i kelnarzy wychodzą drożej aniżeli ma się placic za talerzyk,bynajmniej u mnie w regione,nam za osobe wyszlo po rabacie 120zl:)a po przeliczeniu jedzenia,przypraw,skladnikow do ciast itd. wyszlo znaczniej drożej a tam gdzie mielismy wesele jedzienia było ogrom,ciast mielismy 12 rodzaji,tort 3 pietrowy od wlascieli sali dostaliśmy gratis:) Czasami warto porządnie przeliczyć i sobie przemyslec co się bardziej oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamlato
A co myślicie o czymś takim jak wynajęcie konsultanta do koordynacji dnia ślubu? Boję się że w stresie o czymś zapomnimy na ostatnią chwilę ( oby nie o obrączkach ... he he he) No ale tak serio to przydatna rzecz? Ja mam cala mase gości z daleka i na noclegi, chciałabym żeby ktoś się nimi zajął i pomógł mi wszystko "ogarnąć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam że tacy konsultanci sa bardzo przydatni i chyba coraz modniejsi ale co się dziwić - mamy coraz mniej czasu, praca, zycie i nie ma się kiedy zająć samemu wszystkim ja jeszcze "dużo przed" ale jak przyjdzie co do czego to zlecę jakiejś firmie cala organizacje ślubu i wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynajużpoślubie
w kwestii konsultanta weselnego ja miałam do organizacji ślubu i wesela- nie wszystkiego bo to co mogliśmy to zrobiliśmy sami żeby zaoszczędzić pieniędzy, ale czego nie dałabym już rady czasowo to zleciłam firmie Co do samego dnia ślubu - konsultantki były z nami az do oczepin i naprawdę bardzo się przydały - nie siedziały przy stoliku tylko dzielnie pracowały - pomagały w organizacji , przy gościach i kierowaniu ich do pokojów - bo miałam 20 osób przyjezdnych z noclegami, pomagały organizować transport dla rodzin z dziećmi bo kilka par odwoziło dzieciaki i potem sami wracali no i jeszcze w wielu sprawach. Nawet mi kwiaty odebrały z kwiaciarni bo bratu zaszwankował samochód... w takim dniu wszystko jest możliwe... Polecam - jeśli ktoś sie obawia ze coś nie wyjdzie- przynajmniej jest trochę mniej stresująco z takimi osobami do pomocy. Ja korzystałam z firmy Agaya - jakby sie komuś przydało, robią śluby w Warszawie i Łodzi i bardzo fajne babeczki tam pracują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelc
Skorzystaj z pomocy specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Hej :) Spróbujcie zdecydowanie poszukać tutaj www.gdziewesele.pl,wielu moich znajomych korzystało z tej strony podczas organizacji ślubu i wesela (chociaż nie tylko :)) i byli bardzo zadowoleni :) Jest tam dużo ładnych lokali i można trafić na naprawdę przystępne ceny, a przy okazji też wybrać fotografa i całą oprawę ślubną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×