Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniesia_

kopenhaska i co dalej?

Polecane posty

zmieniłam jednak stopkę- niech pokazuję prawdę jaka by nie była może to będzie motywacją, że trzeba walczyć i że łatwo nie jest ale daje też nadzieję tym co czytają że może się udać jeśli po tym wzroście jednak spadnie waga bo nikt nie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jutro rano nie bedzie 6 z przodu to tez zmienie stopke. Brzydze sie swojego obzarstwa. Czemu to musi byc ciagla walka o wage. Czemu to latwiej nie przychodzi :( durnu dzien. Mam nadzieje jutro bedzie lepiej. Dzis na obiad ryvita i serek wiejski. Jak bardzo zglodnieje to jablko na przegryzke. Na kolacje jeszcze nie wiem. Dzis znowu zero kibelka. Chyba ta dieta mi cos pochrzanila w metabolizmie...dobrze ze tu jestescie dziewczyny bo pewnie bym sie ppddala zupelnie bo motywacja mi ucieka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale mamy podobne myslenie- - now lasnie tez sie zastanawiam dla czego musze wiecznie walczyc ehhhh i ja tez myslalam ze moze basen bylby dobry ale wstyd mi sie rozebrac ehhhh- szkoda slow :( co ja dzis mam w jadlospisie?- rano byl grejfrut i jogurt, na lunch wzielam ze soba krewetki, jogurt i na przekaske batonik z platkow sniadaniowych Alpen light, na kolacje dzis przewrotnie to co zwykle rano jem czyli ryvita z serkiem philadelphia.....bardzo ograniczone menu ale dzis musze....zeby skurczyc zoladek :) nie wiem jak u was to dziala...bo kazda z nas jest inna...ale dla mnie najlpsze efekty sa wtedy kiedy ograniczam sie wieczorami...wiec postaram sie w tygodniu nie jesc po 19tej....(co nie jest latwe) i bede chodzic na swoim stepperze- efekt musi byc :) wiec nie ma co sie smucic bo nie ma sensu....trzeba sie trzymac- ciesze sie ze jestescie ze mna :) damy rade dziewczyny!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę wszystkie jestesmy dziś przybite no ale trudno musimy dać radę ja postanowiłam nie ruszyć się z tego forum dopóki nie uzyskam swojej wagi wymarzonej zawsze mi to pomaga trochę że sama nie jestem z tą walką. no i że sama nie popełniam błędow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia mam pyt ty takie 100g opakowanie krewetek masz to masz tam napisane ile kal mają i ile węglow. i czy naraz własnie tyle zjadasz bo ja dziś kupilam sobie takie ale tam nic nie piszę na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniesia te krewetki to takie jakby ruloniki biale miesko i czerwone na zewnatrz? Macie racje musimy dac rade, tylko razem nam sie uda :) Ja 17 czerwca lece na poludnie Francji na dwa wesela i tak bardzo bym chciala ladnie wygladac w sukienkach letnich a tutaj boczki jak u Heli ze śląska ehhhhh dobrze ze maz mi nie spiewa o Hela Twoje cialo mnie oniesmiela hahah Powiedzial ze jak chce moze mi kupic stepper :) chyba poszuka na amazonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniesia taki masz? www.amazon.co.uk/Ultrasport-SUM_ST_9001-Swing-Stepper/dp/B002IVTPR8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1400494780&sr=8-1&keywords=stepper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak krewetki to wlasnie to justi dobre z tą helą teraz za mną będzie chodzić ta piosenka))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah tez sobie ja nuce :-) tak mi sie przypomniala jak spojrzalam w lustro haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi mi na myśl jeszcze jedna piosenka. "Spodobała mi się Helga, ożenie się z Helgą, ona taka całkiem mała a d**e ma wielką" hahaha eh nie ma to jak śląskie przeboje, dziewczyny chyba jakiejś głupawki dostałam w tej pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tej drugiej ale nucę helę trzeba sobie poprawiać humor to i głupawki w glowie ja wlasnie zaraz obiad dziś losoś wędzony z sałatą tą pierś zjem innym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losos wedzony mniam uwielbiam :) chyba musze sobie kupic w tym tygodniu smaka mi zrobilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie też tak juz długo za mną chodził aż się skusiłam u mnie w domu tylko ja lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jak tu sie wesolo zrobilo ;) dalas czadu z ta Hela hehehehe krewetki to nie to ...to co opisalas te ruloniki rozowe to krab stick- ja mowie o pudelku w lidlu z niebieskim wieczkiem firma laCaldera- 180g i nic nie ma o kaloriach ale wyliczylam na sparkpeople ze pudelko ma 108kcal- wlasnie wciagnelam i popilam actimelem...moze bede miec biegunke ale to chyba nawet wskazane hehehehehehe a stepper mam dokladnie taki wlasnie- ta sama firma...tyle ze ja zaplacilam 26 funtow jakims cudem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze sie spisuje? bo opinie sa rozne na necie :) ze glosny i psuje sie szybko elektroniczny wyswietlacz itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam go dopiero kilka dni wiec poki co sprawuje sie wysmienicie :)...wyswietlacz to bardzo wazna sprawa wiec ja mi sie zepsuje bede zawiedziona ale przynajmniej wiem ze 30 minut to mniej wiecej 300kcal spalone wiec jakby co bede chodzic na czas ;) polecam ze swojej strony...moze od czasu do czasu troche skrzypiec ale jak masz meza to niech ci naoliwi i po klopocie ;) jest fajny- naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w tym tygodniu to chyba sobie kapsute zrobie...taka z cebulka i koperkiem...moze do tego jajko sadzone i taki bede miec pseudo wiosenny obiad ;) lubie taka mloda kapustke..nie wiem jaka tu w sklepei dostane ale chyba warto sprobowac zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz moze linka do tego za 26f? chyba ze to jakas promocja byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie moja mama robi najlepsza kapustke na swiecie a tutaj ile razy probowalam znalesc kapuste to nie widzialam. Jak znajdziesz to daj znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba byla promocja bo juz szukalam dla Ciebie taniej ale ani na Amazon ani na Ebay nie ma taniej niz 40 :( co do kapusty to lesza wychodzi z takiej stozkowatej....zamiast ograglej..jest w lidlu i aldim i nawet w asda :) bo tak wogole to stwierdzilam ze chyba za duzo jem owocow...w koncu tam w nich tez duzo cukru jest..wiec musze troche przystopowac...nie mowiac o tym ile mnie te wszytkie maliny i czeresnie kosztuja...strach pomyslec...wiec rano grejfrut i od czasu do czasu borowki moze i jablkuszko na przekaske....bede starac sie jesc wiecej warzyw w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz co znalazlam....i jeszcze zielony moj ulubione ehh- www.amazon.co.uk/Confidence-Twist-Stepper-with-Ropes/dp/B00HR3JKK4/ref=sr_1_11?ie=UTF8&qid=1400500264&sr=8-11&keywords=stepper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodziło o krewetki ja też mam z lidla 100g opakowanie ale firma ocean sea .paluszki krabowe to takie prostokąciki przecież bardziej fakt też czerwono białe a krewetka to jak taki robaczek .kapustkę uwielbiam stożkowej nie widziałam w lidlu tu bardziej są takie zwykle i takie płaskie jakby jakby normalną przygniótł od góry.owoce nie sądzę ze tak szkodzą tym bardziej teraz trzeba raczej korzystać bo zimą nie będzie ,mają duzo witamin przecież a lato jest to aż się prosi jeść.przez was zastanawiać się zaczęłam nad tym steperem zamiast bieżni no ale trochę mnie zniechęca fakt że nie ma w nim takiego oparcia na ręce jak na biężni bo jak tak chodzę to czasem się podtrzymuję dla równowagi.i jeszcze że ten wyświetlacz na dole jest i nie na wysokości oczu plusem jest to że jest tanszy i mniej miejsca zajmuje nie wiem pomyślę jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam bieznie ale musialam ja wywiesc do rodzicow meza i lezy u nich w garazu z pajakami ble :( bardzo nad tym ubolewam ale trzebabylo zwolnic miejsce na lozeczko malej. Moze kiedys uda sie ja spowrotem odzyskac jesli bedzie mnie stac na wiekszy dom ;) Bieznia jest ogromna kupilam ja od takiej kobitki ktora ja z Niemiec zamawiala, jakosciowo super taka jakie w silowniach maja :) zanim zaszlam w ciaze to wlaczalam sobie ulubione seriale na laptopie bieglam i ogladalam :) super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniesia super dzieki wielkie :D ladny ten stepper! ladnie mi sie wkomponuje w pokoj bo mam zielone jaski na sofie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wszytkie dodatki w pokoju duzym gdzie uzywam ten stepper zielone wiec az Ci zazdroszcze hehehehehe- mam nadzieje ze bedziesz zadowolona ;) maj12- sorry- moze cos zle zrozumialam...faktycznie krewetki wygladaja jak robaczki rozowe- skoro 180g ma 108 kcal to 100g powinno miec tylko ok 60kcal- pikus ;) mozna wcinac bez poczucia winy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fajnie 60 kal to jest dobrze. u nas dziś upalnie i duszno.ja mam czerwone dodatki w pokoju uwielbiam czerwony ale wy dwie widzę naprawdę nadajecie na tych samych falach))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwony tez mam w pokoju. Jak bylam w ciazy to jedna sciane na czerwono przemalowalam heheh taki ciemniejszy odcien czerwieni. Wyglada super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fisia i w duzym pokoju mam jedna sciane na zielono a jedna na pomaranczowo....to taka otwarta przestrzen duzy pokoj z jadalnia i kuchnia i wszytkie dodatki w kuchni na ziolono.....kolor nadzieji ;) wiec lubie a z pomaranczowym fajnie sie komponuje ;) czerwony to chyba agresje by we mnie wzbudzal bo ja mam wybuchowy charakterek hehehehehehe ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pononc jestem bardzo spokojna, moze stad ta czerwien, ale jak mnie ktos naprawde wyprowadzi z rownowagi to uciekac z daleka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pokój 2 ściany waniliowe i 2ściany paski takie wanilia brąz czekoladowy i capuccino -meble brąz więc te czerwone dodatki to tak na ożywienie ale kuchnię mam też zieloną taką jasną wiosenna trawkę ale tam też mam czerwone dodatki jedynie sypialnia na fioletowo-biało .ja raczej też jestem spokojna tak jak justi do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×