Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniesia_

kopenhaska i co dalej?

Polecane posty

Ja dzis to samo na sniadanie kawa z mlekiem. Pieczywo ze slonecznikiem z lidla jedna kromka z serem zoltym. Na obiad te krabowe paluszki z sosem( jogurt nat z ketchupem) i seler z humusem :) na kolacje moze kurczak jeszcze nie wiem na co moj bedzie mial ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest taka zwykła chyba się zaopatrzę w tą lepszą przy okazji.tak myślę że ja tyję przez tą małą ilość kal bo organizm głoduję jak to nieraz piszą musze koniecznie coś zwiekszyć. no i ćwiczyć.słuchajcie a jak wy macie ustawione opór ma być na max tak i te duże kroki robić ?justi boże kobitko gratuluję spadku ja widzisz coś odwrotnie nie wiem mam nadzieję że przy ćwiczeniach się ruszy.i jeszcze jedno pytanie jeśli zjadam 1000kal to ile kal dziennie powinnam spalić żeby schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana poszukam tego pliku co mi kolega obliczal jakie mam dzienne zapotrzebowanie na energie to zalezy od wzrostu i nie pamietam czego jeszcze mi wyszlo 1670kcal i jak mowilam wczesniej tak ok minus 300 od tego zeby organizm nie byl nastawiony na przetrwanie bo wtedy magazynuje wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie justi dzięki z góry.chodzi mi też o to że piszą że żeby schudnąć trzeba mieć ujemny bilans czyli np jak dziś zjem 1000kal to powinnam np 1500kal zrzucic?dobrze to zrozumiałam no bo z czegoś ten organizm musi żyć więc nie wiem o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to rozumiem tak ze jezeli np masz zapotrzebowanie 1800 a zjesz 1500 to 300 powinnas spalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze te 1000kcal to zdecydowanie za malo przeciez jestes o wiele wyzsza niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może masz rację zastosuję się do twojej wersji)))jako bardziej doświadczonej koleżanki.już zieloną herbatkę zaliczyłam..w sumie jak wczoraj wepchnęłam tę makrelę na kolację i miałam też około 1000kal to dziś rano kibelek bez problemu zaliczyłam więc może to naprawdę o to chodzi bo tak to niby co ma do przerobienia jak jest na minusie?ile pijesz dziennie justi?i jak masz ustawiony ten stepper tak jak pisałam wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maj no narazie mi sie udaje wiec moze dziala. Tak ustawione mam na najwiekszym oporze ale dzis poluzuje i zobacze jak mi pojdzie :) ja pije conajmniej 1.5-2l wody plus kawa i herbata czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozgadalyscie....az nadazyc czytac nie moge hehehehe dobrze was widziec kochane :) brawo Justi za spadek- jak Ty to robisz to nie wiem ale cokolwiek robisz winiki sa i to sie liczy....ja jednak cykora mam zeby sie zwazyc choc w spodniach maly luzik w porownaniu do srody wiec jestem happy i jutro na pewno juz stane na wage jak obiecalam- a co do szczrgolow...waze sie zawsze rano po sikaniu zupelnie nago heheheheh- moaj waga tez pokazuje pozniom tluszczu wiec nie mozna byc w skarpetkach czy kapciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha witaj Aniesia no ja tak samo po sikaniu golusienka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis dla sprostowania zjadalam ryviute z philadelpia na sniadanie pluis kawa z mlekiem, teraz wciagnelam malego banana, mam ze soba na lunch batonik Alpen light, jagody i jogurt a wieczorem bede robic ta paste rybna z serkiem- powinno byc ok....na deser moge sobie nawet zaserwowac kawe i male loda w formie mrozonego jogurtu- mowilam wam ze jeden ma tylko 46kcal wiec bez wyrzutow sumienia mazno sobie czasem przyjemnosc zrobic :) ok...lece troche popracowac ale bede zagladac bo normalnie nie nadazam za wami heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sobie butle wody napelniam i musi byc pusta przed snem wtedy mam kontrole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Justi :) no to tak ja jak sie wazysz hehee- i zadnych pierscionkow ani zegarkow itp.....jutro...jakbym mogla to bym wlosy zgolila zeby tylko spadek zobaczyc o poranku heheheheheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurty....jakie jagurty- ja Activie kupuje w Asda- ale nie wiem czy o to pytasz...nosz patrz teraz sie oderwac nie moge od kompa.....podpadne niedlugo w tej robocie heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha dobre :D nie gol boba sama chcialam zawsze ale mi nie ladnie w takich krotkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...i zpomnialam...ze za wczesnie syncia chwalilam ze tak pieknie spi cala noc i sie nie budzi bo ubieglej nocy wlasnie obudzil sie o 3.30 bo mial koszmarne sny i musialam go ululac...rano bylo mu ciezko wstac..ja nie spalam juz prawie wcale...normalna czarna rozpacz..wygladam dzis jak zombi....choc czuje sie w sumie ok ;) wiem ze jak sie czloweik porzadnie wyspi to lepsze rezultaty sa na wadze wiec dzis postaram sie isc wczesnie do lozka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rozkręca się jak ładnie!aniesia rozbawić umiesz na golasa i bez pierścionków))chyba też tak będę od jutra!nie gól głowy szkoda włosów.już wam obu zazdroszczę ze lużniej się czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry- gapa ze mnie- o lody pytalas- juz mowie- sa w zamrazarkach tam gdzie lody a ASDA ale widzialam tez w Tesco tamte maja 50kcal kazdy- bardzo pyszne i orzezwiajace jogort na patyku mrozony w polewie z owocowego soku 3 rozne smaki ;) polecam maj- dziwie sie ze do tej pory wazylas sie w pizamie...heheheh- rozbieraj sie do golasa i na wage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha moze ja jutro zdejme pierscionki w takim razie :D moze zalicze kolejny spadek dzieki temu ;-) musze kupic te lody az mi slinka cieknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę musiała tak robić aniesia.o własnie gotuję sobie pierś na obiad jak ładnie mi pachnie z kuchni...mniam ) dziewczyny naprawdę dobrze że się tak trzymamy a ten gość co rano się pojawił to któraś z was czy ktoś nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znasz takie lody solero- to dokladnie tak samo smakuja tylko sa mniejsze i maja malutko kalorii..naprawde super :) i piercionkom mowimy 'precz' - przy wazeniu oczywiscie heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba Justi bo skoro nie Ty i nie ja....to - wiadomo kto- my tui jak Trzej Muszkieterowie .....jedna za wszytkie- wszystkie za jedna- czy jak to tam idzie heheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz czekam na moj skormniutki lunch....tak mowie skromniutki ale w sumie to wszamam dosc sporo kalorii- poki co znalazlam moja wode i wzielam pierwszy lyk od rana...suszy mnie okrutnie..to chyba po tej kapuscie hehehe- za to kibelek tez juz zaliczylam wiec jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia ja już pierś wsunęłam strasznie mi smakowała po tym wczorajszym rybnym dniu)teraz może na wieczór zjem makrelę zamiast kiełbasy bo od wczoraj jeszcze zostało a szkoda marnować-mój mąż nie przepada.policzę sobie zaraz te kal i podam wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszło mi 1100kal to jest ok w końcu jakoś normalniej zacznę jeśc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja bylam tym gosciem :) wkurzylam sie bo sie tyle napisalam i mi padla przegladarka jak chcialam wyslac a pisalam wiadomosc jak robilam malej sniadanie a jak skonczylam pisac to zaczela krzyczec a tu d...pa i tak sie nie wyslalo :) Mala wlasnie spi a ja robie sobie obiad. Zasnela mi normalnie jak jej dawalam obiad bidulka polozyla glowe na tacy od krzesla jej i oczy jej polecialy heehh slodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna jakas masakra kupilam piri piri houmous, jakie to cholerstwo ostre. Nie doczytalam ze to ma chili papryczki czerwone łeee pali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci usypiajace nad jedzeniem w foteliku to najslodszy widok na swiecie... :P Maj- Ty to jednak lubisz rybe skoro kazdego dnia masz w jadlospisie hehehe- ale ciesze sie ze masz dzis wiecej kalorii na koncie :) ja zjadalm wlasnie moje jagody i jogurt activia i jestem pelna jak maly baczek ;) jeszcze mam na poznij moj batonik i actimel....staram sie jesc regularnie zeby nie dopuscic do uczucia glodu.....nie wiem czy to na mnie zadziala...ale zamiary mam dobre :) jakos mi sie dzien dzis dluzy....dopiero 14ta....jeszcze cale 3 godziny zanim do domu bede mogla isc....ehhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×