Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniesia_

kopenhaska i co dalej?

Polecane posty

a..szkoda gadac ....z tymi feriami to mam utrapienie..tu w szkole co chwile maja wolne..na wielkanoc byl tylko tydzien..teraz za to maja az dwa tygodnie ehhh..... a rozne przepisy wlasnie mialam z forum dukana tu na kafeterii- po forum.dietaproteinowa.tv/viewtopic.php?f=15&t=3264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie otwiera mi się ta str z ciastami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie otwiera :) tu przepis na to tiramisu Biszkopt: 4 jaja 3-4 łyżki (płaskie) skrobi [ostatnio robię inaczej: 2 płaskie łyżki skrobi i 2 łyżki otrębów zmielonych] słodzik- ja rozpuszczam 10 tabletek 1 łyżeczka proszku do pieczenia aromat waniliowy żółtka ucieram mikserem ze słodzikiem i aromatem. Dodaję skrobie i proszek- miksuję. Na koniec mieszam łyżką dodając ubite biała. Piekę 20-25 minut w 180 stopniach w tortownicy. Wyjmuje i studzę poza blachą. Do nasączenia biszkopta parzę mocna kawę. Jak przestygnie daje aromat tiramisu, jak nie miałam dawałam rumowy- 5 kropli Kawę stawiam do lodówki i robię masę serową. masa serowa: ser twarożkowy np. president lub dr. Oetker- około 600 g jogurt naturalny- 150-200 g pół szklanki wrzątku 2,5 łyżeczki żelatyny 15-20 tabletek słodzika W wodzie rozpuszczam słodzik i żelatynę. Czekam aż lekko przestygnie i miksuje z serem i jogurtem dodając powoli do tej masy. Upieczony wczesniej biszkopt kroje w paski i na mniejsze kawałki. Każdy kawałek wkładam do kawy z aromatem i układam na dnie naczynia. Gdy jest zakryte biszkoptem wylewam częśc masy serowej. Układam kolejną warstwę nasączonego biszkopta i znów masę serową. Posypuje lekko kakao i wstawiam na noc do lodówki :) Rano wyjmuję, kroję, jem i chudnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysznieidietetycznie.blogspot.co.uk/2012/04/sernik-bardzo-puszysty.html jeszcze mam taka...super sa przepisy nie tylko na ciasta ale rozne inne potrawy ;) jakby sie nie otwieraly to wytnij i wklej w wyszukiwarke powinno otworzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zrobila tylko moj nie lubi tiramisu wiec sama nie zjem calego :) pewnie i bym mu dala rade haha ale lepiej nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Justi i dzieki w imieniu Maj :) najbardziej podoba mi sie zakonczenie: jem i chudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej drugiej strony- ten sernik bardzo puszysty jest po prostu jak ptasie mleczko .....i robi sie latwo tylko bardzo rosnie w piekarniku i trzeba czekac cala noc zeby sam sie tam wystudzil..ale naprawde polecam- jak ktos lubi ciasta oczywiscie...to mozna troche oszukiwana metoda robic sobie przyjemnosc i wsuwac z mniejszym poczuciem winy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no mi tez :))) a tak przy okazji to Dylan bardzo ladne imie :) kiedys sie kochalam w Dylanie z Beverly Hills :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki justi za przepis ta 2 str aniesia tez mi nie działa (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...mujsisz skopiowac i tam na gorze w adresie wkleic...Justi pomoc mi wytlumaczyc jak to sie robi.....bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej ale mi narobiłyście smaka tymi ciastami aż mnie kusi żeby coś słodkiego zjeść ale jutro zjem na pewno!dylan z beverly fajny był boże jak dawno to było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo w google wpisz : pysznieidietetycznie blogger i tez znajdziesz ta strone..jest naprawde mnostwo ciekawych pomyslow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skopij caly adres i usun spacje w slowie pu szysty i wtedy powinno dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniesia tak mi nagadalas ze jeszcze nie weekend i nie zjadlam tych lodow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Dylan to tak zupelnie niechaco wyszlo z tym imieniem bo nie mielismy wybranego i jak juz sie urodzil i mialam go na reku to jego ojciec mowi..moze Dylan.......i tylko prze sekunde przeszukalam pamiec czy mi sie to ime z kims kojarzy...i tak...to wlasnie Dylan z Beverly Hills.....wiec sie zgodzilam z usmiechem- ot historia imienia mego jedynego potomka :) najwazniejsze dla mnie bylo zeby sie latwo pisalo i wymawialo dla mojej mamy i reszty rodziny w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo- znowu jestem z Ciebie dumna :) tak trzymac...ja tez bede sie starac..odpust tylko w jeden dzien..a nie od piatku do poniedzialku....bo to sie troche mija z celem czyz nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladnie :) tez bym chciala jeszcze synka, i moze jeszcze jedna corcie heheheh jakies hormony we mnie buzuja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis i tak pewnie spac nie bede ze strachu przed jutrzejszym wazeniem ....buuuuuuu :( jakby co to juz mam opcje awaryjna i wzrost wagi zwale na tkanke miesniowa...bo miesnie waza wiecej niz tluszcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się str się otworzyła rzeczywiście fajna jest na pewno skorzystam z niej dzięki aniesia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze ze w spodniach luzy :) a mysle ze nie masz sie czego bac i bedzie spadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze chcialam dziewczynke...ale teraz sobie nie wyobrazam nie miec synka...bo to taki mamusi synus....heheh....strasznie jest przytulanski....kochany moj szkrab :) wlasnie tu siedzi kolo mnie...bo juz sie przylasil i podlizal zeby troche dluzej film Kung Fu Panda ogladac bo ma przeciez wakacje....ehh...maly cwaniak ;) okreca sobie mnie wokol malego palca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko....nie ma za co Maj- oby Ci tylko smakowaly wypieki kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weżcie nic nie mówcie o jutrzejszym ważeniu pozwólcie do jutra udawać ze jest ok bo ja tu tyję niestety,,,,szkoda słów (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mial nie okrecic, synus mamusi ;) moja tez juz mnie okrecila wokol palca ;) i bede rozpieszczac ile sie da! ;-) Maj poczekaj jeszcze troche i zaczniej chudnac, nie poddawaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja cały czas czekam stwierdziłam że nie popuszczę bo w końcu jakiś efekt musi być żeby chociaż waga już została ale mięśnie się wyrobiły z czasem jak aniesia pisze to też bym byla zadowolona bo to i kondycja lepsza no i wygląd jednak co ciało zbite to zbite a nie tłuszcz rozlany...moja córcia jest juz dorosła a ciągle mam zamiar ją rozpieszczać jest jedna i zawsze miała to co chciała tak jakoś nie umieliśmy odmówić chyba to tak jest człowiek zawsze lepiej chce żeby dzieci miały niż on mial.a co do ucha wodą taką utlenioną w sprayu się przeczyszcza moja jak byla mała miała taki korek z woskowiny jej się zrobił w 1 uchu musialam iść do laryngologa to jej usunęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu gadu gadu a tu czas na cwiczenia...syncio w wannie wiec ide pierwsz ture na stepperze zaliczyc ;) jeszcze wpadne ale jakbyscie sie juz polozyly spac w midzyczasie to zycze dobrej nocki i powodzenia przy wazeniu- glowa do gory....bedzie dobrze jak nie jutro to za tydzien....tego sie bede trzymac :) ja juz staram sie nie myslec ze jestem na diecie tylko ze zmienialm styl zycia i mam w tygodniu ograniczenia licze sobie kalorie itd a w weekendy odpust....tak juz chyba bede probowac na stale ;) ok spadam bo nigdy nie zaczne tych cwiczen ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia a ty zawsze wieczorem ćwiczysz?jak masz te pedały ustawione na głębsze czy płytsze kroki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi a ty też masz ten expres dolce gusto nescaffe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic nie ma was obu to się zmywam jutro zajrzę) dobrej nocy kochane i uśmiechu rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Maj ale mała zaczęła strasznie płakać musiałam lecieć ją ululać. Nie ja nie mam tego expresu mam taki cisnieniowy dostalismy od mojego meza brata i siostry ale za kazdym razem jak nim kawe robie to mi sie wydaje ze plastikiem zajezdza. Jakos juz bardzo dawno nie robilam w nim kawy :) rozpuszczalne pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×