Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniesia_

kopenhaska i co dalej?

Polecane posty

mam pyt jeszcze odnośnie tiramisu czy skrobia to mąka ziemniaczana ?i jogurt naturalny taki zwykły czy gęsty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniesia tez mi to poki co odpowiada, taki styl zycia, w sumie jem co lubie, no pomijajac slodyczy w tyg ale za to mozna sobie odpuscic w weekend no i upiec ala dietetyczne ciasto bez wyrzutow :) gorzej bedzie na wakacjach bo z dyscyplina u mnie ciezko zobaczymy jak mi pojdzie w czerwcu na pierwszych wakacjach tego roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam ze to to samo a tam w komentarzach czytalam cos ze nie maka ziemniaczana ma byc tylko skrobia kukurydziana wiec nie wiem. A Ty Aniesia jak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie daj boże żebyś to zapalenie ucha wykrakała wtedy to na bank masz noc z głowy to gorączkę by miała raczej na pewno i plakałaby z bólu bo to straszne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sprawdzalam jej temperature, normalna, nawet podwyzszonej nie ma, moze to tylko zatkane uszko, korek poprostu, no nie wiem ;/ kaze moze mezowi zadzwonic i sie spytac lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrobia kukurydziana?nie słyszałam mąkę kukurydzianą znam może to to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wakacje to gdzie?i kiedy i jak długo napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie to samo www.skworcu.com.pl/259,pl_skrobia-kukurydziana-2100g.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie wiem nie znam sie na tych skrobiach heheh. A w czerwcu lecimy na poludnie Francji na dwa wesela :) wlasciwie jeden cywilny slub drugie wesele, tylko 6 dni :) 17 wylatujemy takze wtedy mnie pewnie nie bedzie na czacie. Pozniej w lipcu na tydzien na Majorke ale tam to juz neta bede miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana lece wskoczyc na ten stepper bo jak jeszcze troche poczekam to mi sie juz w ogole nie bedzie chcialo :) takze jakby Cie juz pozniej nie bylo to milych snow :* i do juterka. Napisz czy Ty sie gdzies wybierasz w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ale będziesz miała boskie wakacje już się pewnie nie możesz doczekać co?sprawdziłam skrobia to na pewno nie to samo co mąka kukurydziana już wiem jak opakowanie wygląda u nas jest dostępna to już plus czyli ciacho będzie z czego robić w razie czego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do mnie w lipcu siostra przyjeżdża jak wcześniej wspomniałam więc lipiec odpada jedziemy tylko w sierpniu na tydzień może dwa do pl .potem córcia przyjedzie do nas na jakiś miesiąc pewnie więc się nacieszymy sobą .dobra nie zawracam już głowy ćwiczącym już mialam iść dawno spać u mnie pamiętacie godzinę pózniej jest niż u was.))) mam nadzieję szybko do was dolączyć justi pisz jak ci idzie na tym steperze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no juz jestem.....zrobilam 400kcal :) ale sie rozpisalyscie hehehe a ja myhslalam ze spac pojdziecie....hehehe nastawiam steper na takie glebsze kroki ale na na maksimum bo wtedy to walka jest zamiast normalnych cwiczen...troche luzuje zeby bylo mozna przyspieszac :) a tiramisu..jogurt naturalny najlepiej beztluszczowy gesty ale ja robie z serka quark...nie wiem czy cos takiego u Was znajdziesz...moze cos jak serek homogenizowany z jak namniejsza iloscia tluszczu- u nas w polskim sklepie jest taki w wiaderku nazywa sie zlota rosa ;) a skrobia to u mnie maka kukurydziana :) w Uk to sie nazwya cornflour! to tyle w skrocie :) a co do urlopu to ja na wakacje 20 lipca...na Gran Canaria :P milych snow kobitki i do jutra papapapap buziakow 102 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no troche Ci sie przedluzylo Maj hehe internet to wciagajaca sprawa ;) Ja pierdziele dzisiaj udalo mi sie 200kcal w 27.28min dociagnelam do 30 min i spalilam 218kcal. Az mi slabo haha ale to bylo tempo masakryczne ja nie wiem jak Ty to Aniesia robisz, masz extra powera, musze troche oddychnac potem pod prysznic i lulu :) Aniesia Ty na Gran Canaria 20 a ja 19 wracam z Majorki heheh. Pozniej na caly miesiac 30 lipca do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja na gorze znowu ;) Maj fajnie ze siorka przyjezdza, musisz napiec ciast i ja troche podtuczyc, tak jak ja robie z moja ;) ale sie ze mnie leje normalnie, musze troche odczekac bo jak pojde pod prysznic i z niego wyjde to dalej sie ze mnie bedzie lac :) no to dobranoc kobitki i do zgadania jutro :-) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z samego rana!jakoś wczoraj nie mogłam zasnąć przez tą duchotę co u nas jest mimo tego że deszcz w dzień padał.a jednak rano dziś już nie śpię co samą mnie dziwi)ważyłam się i jest dobrze organizm chyba zaczął pracować dziś 60,4kg to mnie motywuje żeby dziś nie dać ciała po całej linii...jednak w życiu rożnie więc zobaczymy jutro).mi też podoba się w sumie takie 6 dni pilnowania jeden odpustu i wtedy też nie zamierzam ćwiczyć jak odpust to odpust-mięśnie też muszą mieć czas na regenerację.mięśnie hahah sama się rozśmieszyłam bo u mnie to chyba jednego mięsnia porządnego nie znajdziesz)))no chyba że ten głodowy!ale się wam szykują piękne wakacje no miejmy nadzieję że i wtedy jakoś uda się choć czasem na forum zajrzeć i popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) pieknie Maj- gratuluje spadku....super wynik..niedlugo zejdziesz ponizej 60 ;) ja niestety....zalamka na calej linii :( nie tylko ze nie spadlo nic....znacznie gorzej- waga pokazala ponad kilogram wiecej niz w tata sobote...masakra!!!!!!!.....chyba tak miesnie mi sie rozlosly hehehehe- co mam zrobic...nie poddam sie ale chyba zaczne sie wazyc codziennie bo trace kontrole....nosz mozna stracic motywacje.....zwlaszcza do cwiczen...ehhh- szkoda gadac....chyba skonczy sie na soku warzywno-owocowym przez pare dni....poki co dzis nie planuje szalec....jak dobije do 70 to dostane depresjii :( a...kawke pije...zjadalm kawalek tego sernika ktory zrobilam wczoraj- niezly wyszeld choc mocno czuc slodzik wiec nie wiem czy luby bedzie jadl.....wiec sie boje ze go zjem za duzo...hmm no nic...ide syncia budzic...idzie ze mna do pracy..ojciec ma go odebrac kolo 10tej ;) milego dnia kochane i powodzenia dla Justi- jestem z was bardzo dumna :) mam nadzieje ze tez niedlugo bede mogla sie chwalic swoimi spadkami ......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia nie łam się nie ma mocnych żeby przy takim tempie ćwiczeń jak ty masz i dietce nic nie ubyło.widzisz ja też jakoś długo nic a tu dziś niespodzianka choć myslałam poważnie że raczej przybrałam.jednak boję się jutro na tej wadze stanąć pewnie już takiego ładnego wyniku nie pokarze....a szkoda.aniesia ten sernik wygląda obłędnie ja nigdy nie używałam słodziku nie mam pojęcia jak smakuje a mogę tą stevię coś takiego użyć?widziałam u nas w sklepach to chyba też taki slodzik.i nie przejmuj się dziś ma być miło dla nas wszystkich od niedzieli zaczniemy znowu swoje zmagania.)fajnie masz że czasem syna możesz do pracy wziąć a do której dziś robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi a co u ciebie z rańca?mała w nocy ładnie spała uszko już ok?tak patrzałam to jesteś tu w czołówce jeśli chodzi o zrzucone kg gratuluję!a ty robiłaś lub jadłaś kiedyś ciasto na słodziku duża to różnica w smaku jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki kochana....jakos sie trzymac musze bo poddac sie przeciez nie moge :) dzis pracuje do 16tej niestety :( a slodzik ...zalezy jaki...ta stivia to chyba najbardziej naturalna jest wiec nie powinno tak chemia czuc...bo jednak czuc...nie moge klamac ;) ok...lece bo nie moge sie za bardzo spoznic....a syna wcale nie moge do pracy brac....bedzie siedzial na gorze w pokoju sluzbowym i gral w swoje gierki..mam nadzieje ze ojciec szybko sie pojawi zeby go odebrac...ehhh- od przyszlego tygodnia juz wszystko powinno sie zmienic bo bedzie mieszkal tu gdzie my...teraz mieszka 200km stad...dlatego dzis bedzie spozniony...ok...spadam...milego dnia raz jeszcze..odezwe sie z pracy w wolnej chwili papapa xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie nie możesz się poddać jesteś tu wzorem do naśladowania) będzie ok zobaczysz trzeba przeczekać.choć mnie też wzrost strasznie demotywuje ale u ciebie może naprawdę te mięśnie się rozbudowują po prostu .chyba spróbuję z tą stevią bo mój mąż też ciasta lubi a by mu się przydało duuużo schudnąć więc może jakoś w ten sposób ten cukier mu ograniczę ...odzywaj się aniesia jak tylko bedziesz mogła tylko żebyś tam nie podpadła w pracy..miłego dnia dziewczyny.tu się przejaśnia bo rano deszcz padał ale jest wciąż ciepło )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane :) Maj gratuluje spadku. Aniesia miesnie napewo rozbudowujesz, przy takim powerze jak Ty to nie ma sil zeby nie. Sama mowilas ze ubrania luzniejsze wiec nie mozliwe zebys przytyla :) U mine dzis rownowaga nie ma spadku ale tez nie ma przyrostu, 68.9kg. Musze sie pilnowac dzis zeby nie bylo zalamki po weekendzie. Ola właśnie pojechaała do dziadków a my po 11 jedziemy do miasta. Moj chce sobie buty kupic, na rozmowe kwalifikacyjna haha tak to sobie wymyslil ;) no i musze kupic jakis prezent dla dziecka kuzyna. Ja kilka słodzików wypróbowałam ale tylko w kawie nigdy nie robiłam ciasta z nimi. Jeśli chodzi o stevie (właśnie kupilam dlatego ze naturalna i mi polecil kuzyn ktory tez sie odzywianiem interesuje) kawa z ta stevia byla tak obrzydliwa ze nawet lyka nie wypilam. Najwazniejsze zeby nie kupowac slodzika z aspartamem. Ja mam taki z tesco zaraz Wam powiem sklad. Sodium cyclamate sodium sacharin, dla mnie to najbardziej przypominaja smak zwyklego cukru no ale to raczej indywidualna sprawa. Takze mozesz sprobowac ta stevie moze akurat Tobie posmakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 14 mamy zarezerwowany stolik w mojej ulubionej restauracji. A wieczorem znajomi przychodza na troche bo kumpel sie przeprowadza i wpadaja na kilka drinkow :) a Wy jakie plany? Maj Ty na imprezke a Aniesia luby przychodzi, co planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze mala przespala noc do 8 spala :) goraczki nie ma wiec moze to nie infekcja, oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak jak piszecie obie o tych słodzikach że niekoniecznie smakują to pomyślałam że zostanę przy tradycyjnym cukrze a niech tam lepiej od czasu do czasu coś dobrego zjeść niż kombinować.justi powodzenia mężowi na rozmowie kwalifikacyjnej i tobie gratuluję przedłużenia kontraktu bo wcześniej zapomniałam.cieszę się ze z mała olą ok wszystko.życzę miłego dnia ulubiona restauracja brzmi fantastycznie przytulnie)tak ja dziś nic takiego nie robie no pranie wstawiłam ale tak to nawet obiadu nie gotuję bo mąż wróci to idziemy na tą imprezkę.tez pewnie kilka drineczków wpadnie a ty aniesia masz jakieś już plany z lubym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę wszamać grejpfruta bo przez to wczesne wstanie dziś wszystko mi się do przodu nieco przesunęło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje ;) Ewentualnie mozesz uzyc brazowego cukru, jest mniej przetworzony i zdrowszy ;) ok ja lece sie szykoawc bo nie zdarze na pociag!! buziaki i milego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja często brązowego używam szczegolnie do marchewkowego on daje taki fajny kolor i posmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×