Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3,5 miesięczne dzieci

Polecane posty

Gość gość

co umieją? powinny wyciągać rączki ichwytać zabawi?? moj nie umie jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja juz zabawki trzymała w tym wieku, ale spokojnie daj czas dziecku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 3m i 2dni. Gr***** smieje sie, malo spi, duzo sie bawi, uwielbia byc noszony w pionie. Zabawek nie trzyma i raczej nie predko swiadomie sam bedzie trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo się bawi - co to znaczy?? moj raczej lezy, jak jestem obok to się uśmiecham, guga. jak mu grzechoczę zabakwą to się cieszy. sam nie chwyci nic do rąckzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj juz, dopiero ok 5m dzieci swiadomie chwytaja zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prosru czytalam w necie co powinno umiec takie dziecko i wszedzie piszą że powinno chwytac zabawki, dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dla mnie zabawa z moim malenstwem wygladam tak ze ja cos do niego mowie a on mi gr***a:-) jakby odpowiada, reka traca zabawki z bujaczka ale raczej to robi nieswiadomie. Duzo sie smieje. A najbardziej lubi duzego balona z helem ktory unosi sie nad jego glowa. Godzine moze sie na niego patrzec, jakby dziecka w do u nie bylo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja za tydzien konczy 4 mce i lapie grzechotki. Wyciaga po nie raczki ale dlugo sie nie zainteresuje. Jak zblizam do niej twarz to dotyka mojego nosa, ust. Jest ciekawa. No i smieje sie w glos jak ja pod brodka caluje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a powiedzcie mi jedno- jaki jest sens porównywania? Macie tabelki rozwoju, macie lekarza i to są wiarygodne źródła wiedzy na temat rozwoju dziecka. Na forum znajdzie się zawsze mamusia, której dziecko jest takie hop- do przodu, a inne będą się zamartwiać, bo ich dzieci tego czy tamtego nie robią! Kobity! Wyluzujcie! Jakie to ma znaczenie, które dziecko pierwsze coś tam zrobi? Za parę lat- ba, za rok i tak nie będzie to miało znaczenia żadnego kto w którym miesiącu chwytał świadomie zabawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×