Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wkurzaja mnie moi tesciowie ktos tak ma

Polecane posty

Gość gość

Nie dali nam nic, ok nie musieli. Ale nie wiem po jaka cholere rozpowiadaja jak to nam pomagaja i ile nam daja. Np moi rodzice kupili mi mieszkanie w prezencie a tesciowa i tesc rozpowiadaja ze to dzieki nim mamy mieszkanie, albo sytuacja nastepna tesciowa opowiada ze kupili nam wozek dla dziecka w prezencie a dostalismy go od mojej babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym opieprzyła i więcej tam nie pojechała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.05.2014 o 23:47, Gość gość napisał:

Nie dali nam nic, ok nie musieli. Ale nie wiem po jaka cholere rozpowiadaja jak to nam pomagaja i ile nam daja. Np moi rodzice kupili mi mieszkanie w prezencie a tesciowa i tesc rozpowiadaja ze to dzieki nim mamy mieszkanie, albo sytuacja nastepna tesciowa opowiada ze kupili nam wozek dla dziecka w prezencie a dostalismy go od mojej babci.

O kurde, to idioci.przepraszam ale współczuję ci i nawet nie wiem co ci napisać. Wiesz s moze zapytaj ich wprost dlaczgo kłamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk6

gdybym była tego świadkiem to bym skwitowała, że wydawało mi się ze to od moich było bo nie przypominam sobie żebyśmy coś od was dostali"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja teściowa kiedyś nam dała jej używana stara suszarka (taka co można kupić w okolicy 20 zł) I za każdym razem jak przyjechała przez jakieś 6 miesięcy mówiła o tym jak dobrze że nam to dała i że teraz mamy takie łatwe życie przez to. Moi rodzice kupili nam 2 nowe suszarki które były mocne i ani razu nie słyszałam o nich. 

Już nie akceptujemy "prezentów" od tesciowej bo nie chce nam się słuchać jaka to ona pomocna i nasze życie łatwe przez niej. Ze bez niej co byśmy robili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×