Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajss

Kiedy facet unika WZROKU ?

Polecane posty

Gość ajss

Cześć, pytanie do Panów i może do Pań jak to wiedzą. Spotykam się z chłopakiem i zastanawia mnie jego zachowanie. Raz bez większego problemu podczas rozmowy patrzy mi w oczy a raz nie mogę złapać jego wzroku, bo albo wędruje gdzieś albo ma opuszczony, lub w trakcie mówienia czegoś go spuszcza. O co chodzi? (dodam, że ja mam tak, że na początku ciężko jest mi od razu patrzeć w oczy, ale jak juz sie przekonam, to wtedy już cały czas staram się utrzymywać kontakt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewcze odpuść sobie takich cienkich bolków, znajdz kogos kto będzie dla Ciebie wyzwaniem , kimś dla kogo będziesz wszystkim , nie warto, to takie infantylne zachowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajss
albo oszukuje albo jest onieśmielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyhtgrfedwsa
GŁUPIA gierka panów ,którzy uważają sie za bożków :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajss
ajss to ja, jak możesz to się nie podszywaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajss
głupie gierki panów. pewnie tak wlaśnie jest w tym przypadku,. ale dziala niesamowicie..bo sie zastanawiam nad tym i jest takie..czarujące, ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożek ze śródmieścia
q****, jak te babska znowu smęcą, czytać się nie daje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
howanie smiech.gif 2014-05-09 19:44:50 [zgłoś do usunięcia] ajss albo oszukuje albo jest onieśmielony 2014-05-09 19:45:51 [zgłoś do usunięcia] fyhtgrfedwsa GŁUPIA gierka panów ,którzy uważają sie za bożków usmiech.gif dobranoc 2014-05-09 19:46:06 [zgłoś do usunięcia] ajss ajss to ja, jak możesz to się nie podszywaj oczko.gif 2014-05-09 19:49:28 [zgłoś do usunięcia] ajss głupie gierki panów. pewnie tak wlaśnie jest w tym przypadku,. ale dziala niesamowicie..bo sie zastanawiam nad tym i jest takie..czarujące, ehh. 2014-05-09 20:35:56 [zgłoś do usunięcia] bożek ze śródmieścia q****, jak te babska znowu smęcą, czytać się nie daje jezyk.gif w takim razie czyścimy benadziejne temaciki :D boszku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożek ze śródmieścia
NUUDAA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo też mam ten problem, może ktoś coś mądrego odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciekaj jeśli możesz. Nie patrzy w oczy czyli kłamie albo coś ukrywa- mój mąż też tak robi często... Będziesz przez niego płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×