Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POMOCY musze szybko schudnac

Polecane posty

Gość gość

Hej, jak widac w temacie, potrzebuje porad jak szybko schudnac. Moze byc tymczasowo, nie zalezy mi na trwalym efekcie. Waze 74kg przy wzroscie 164cm. Mam czas do sierpnia i chcialabym zrzucic conajmniej 10kg. Czy to mozliwe? Obecnie nie jem wiecej niz 1000kcal dziennie, czesto chodze na dlugie spacery i duzo jezdze na rowerze, pije duzo wody. Nie jem w ogole slodyczy i unikam tlustych rzeczy (zdarza mi sie jesc ser zolty, ktory bardzo lubie, ale zamierzam niedlugo w ogole go odrzucic). Do ilu mam zredukowac kalorie, zeby osiagnac swoj cel? Czy glodowka pomoze, a jak tak, to moze ktos napisac cos o glodowce (nie chce przegiac)? Dodatkowo robie 10 pompek wieczorem i 10 rano (chce zeby mi troche tluszczu z rak zeszlo), 10 przysiadow rowniez rano i wieczorem oraz 200-300 brzuszkow (zalezy jak bardzo jestem zmeczona lub ile mam czasu) - rowniez rano i wieczorem, czyli dziennie wychodzi od 400 minimum do 600. Dodam jeszcze, ze rece i nogi mam w miare szczuple. Troche mam na ramionach tluszczyku, duzo na brzuchu i plecach oraz drugi podbrodek. Bardzo prosze o wszelkie rady dotyczace szybkiej utraty wagi, niezmiernie mi zalezy na szybkim schudnieciu. Najbardziej problematyczne partie ciala to twarz (tak, mam okragla twarz z drugim podbrodkiem), brzuch i boczki oraz plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 kg w 2 miesiące da radę. Nie redukuj nic, tylko dodaj minimum 300-500 kcal. 1000 to za mało i metabolizm zwalnia. Dużo aerobów, najlepiej 2 godzinki dziennie (szybki marsz ok 6kmh, rower, rolki) To powinno wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudlam na diecie montignaca- jesz ile chcesz tylko nie laczysz wszystkich produktow i eliminacja cukrow zlozonych. ja w 3 tyg schudlam 3 kg (z 59 na 56) ale moj facet 10 (100 na 90). mysle ze wiecej chudnie sie jak jest duza nadwaga no i napewno to nie byl sam tluszcz tylko masy kalowe ktore zalegaja w naszym ciele. ale efekty bylo widac nie tylko na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poradzisz sobie.Ja schudłam 10 kg w ciągu trzech miesięcy.Znajomi pytali mnie czy nie jestem chora?:D Najpózniej o godz.18 jem lekką kolacje.Jem mało ale często.Wreszcie wyglądam przyzwoicie i lepiej się czuję. Teraz trudno mi schudnąć, waga waha się.Co schudnę następne 2 kg, to znów przybywa na wadze 1 kg. i tak przez cały czas.Pilnuje żeby znów nie przytyć.Kupiłam nowe sukienki i przykro by mi było nabrać ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedzi :) A moze wiecie ile maksymalnie da rade schudnac w dwa lub trzy miesiace? Tak jak mowilam, nie musi byc z trwalym efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś kuracji TibetanHerbs? www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy a zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny bez chemii. Naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Jeśli chcesz serio szybko schudnąć to zajrzyj tutaj:

dietalux.wordpress.com

mi ta strona pomogła schudnąć 15 kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×