Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankazuzka

Ból pleców króry budzi mnie nad ranem

Polecane posty

Gość AdelaKin
Brak ruchu, zła dieta, ciągły stres - na efekty nie trzeba długo czekać. Prędzej czy później ból musi się pojawić:( Warto każdego ranka poświęcić chociaż 10 minut na ćwiczenia rozciągające - to nie musi być pełen trening, chodzi o to by zniwelować napięcie mięśni. Idealnie nadają się do tego ćwiczenia z piłką. Ja mam piłkę rehabilitacyjną ARmedical i staram się wygospodarować chociaż 20 minut na trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból pleców spowodowany spaniem na nieodpowiednim materacu może być bardzo uciążliwy i niebezpieczny dla zdrowia. Wszystkim, którzy cierpią na taki ból polecamy spanie na materacach posiadających właściwości rehabilitacyjne i zwalczające bóle pleców i kręgosłupa. Materac PlantPurTM Composite jest certyfikowanym materacem rehabilitacyjnym. Materac wpływa na polepszenie jakości i komfortu spania oraz zniwelowanie nieprzyjemnego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasza12
Twardość materaca ma ogromne znaczenie, trzeba wybrać taki, który ogranicza też częste zmiany pozycji, bo wtedy kręgosłup jest mniej narażony na skrzywienia i bóle. Radzę żeby spać na plecach ale do tego musi być odpowiednio wyprofilowany materac, który będzie się dopasowywał do ciała. Ja ze swojej perspektywy mogę polecić materace sprężynowe, są twardsze i lepsze dla pleców, np z hildinga-one akurat są dedykowane dla osób właśnie z takimi problemami, tylko trzeba szukać pod hasłem-"materace medyczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóle pleców mogą początkowo sprawiać wrażenie błahostki, jednak jest to kłopot, którego nie wolno lekceważyć. Na Twoim miejscu odwiedziłbym adres http://www.mckenzie.pl - poczytałem tutaj co nieco i z czasem wyszło, że muszę skorzystać z tej metody leczenia. Jak się później okazało, okazała się bardzi skuteczna, a ja w pełni mogę cieszyć się zdrowymi plecami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też często budziłam się z bólem pleców. Dolegliwości ustały dopiero gdy kupiłam nowy materac. Materac zakupiłam od firmy www.eversleep.pl i polecam ich wam, jeżeli poszukujecie wygodnych materacy w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilość pseudoporad i wciskanie produktów oraz usług jest tu wręcz obrzydliwa, ale tak się zmienił niestety świat. Zamiast rzetelnych odpowiedzi, wszędzie płatni komentatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą sobie dorobić przy komputerze 1400zł. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuśMa
Znajoma bardzo chwaliła gabinet rehabilitacji na Słomczyńskiego 12 w Krakowie. Dała mi też numer 698115115. Była tam na zabiegachh na kręgosłup i mówiła, że była bardzo zadowolona nie tylko z niskiej ceny, ale też z samej jakości usług i podejścia Pań pracujących tam. Może warto zatem spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczoła

Hej. Mam dokładnie te same objawy. Męczę się od bardzo długiego czasu. Czy udało Ci się to wyleczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Pszczoła dołączam, mam taki ból już od 8 miesięcy, mogę się z Tobą jakoś skontaktować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×