Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie macie kolory scian w sypialni, salonie i pokoju dzieciecym

Polecane posty

Gość gość
Biel, wanilia i pastelowy jasny błękit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon- mam szary jedna ściana z strukturą w kolorze srebra,jadalnią z kuchnią biała , biuro beż, sypialnia fioletowo -biała ,pokój syna niemiesko-turkusowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana66
Szukam dobrego materaca do mojej sypialni, bo całe lata spaliśmy z mężem na wersalce i zaczęłam miewać problemy z kręgosłupem w dużej mierze właśnie przez złe spanie. Znajomi polecają mi materace Vicotherapy, ale ja chciałam też zorientować się, na czym wy śpicie i co polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pokoju dzieciecym mam piekna tapete od www.krainabarw.com swietne rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbaaaaaaaaaaaaaaaaa
beckers light grey, cudowny kolor poprostu cudowny dopiero na ścianie widać piekno kolorku, bo na wiaderku to inaczej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pokoju dzieciecym mam fototapete ktora kupilam u www.krainabarw.com naprawde bardzo ladne i w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie cały dom w kolorze szarym delikatnym wszystko spójne ,w salonie jedna ściana czarna ta z tv, żeby się tak nie rzucał w oczy i kawałek białej z kominkiem, pokój córki szary z kawałkiem tapety w kolorach pastelowy róż, mięta ogólnie dom biały szary drewniano czarny ewentualnie raz na jakiś czas wprowadzam dodatki np. raz żółte raz niebieskie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisklaczek
Ja mam tak: salon jasny szary (3 ściany), grafitowa jedna ściana, pokój dzieci w stylu marynarskim - białe ściany i drewniana podłoga a do tego granatowe, niebieskie i czerwone dodatki, sypialni kolor uwielbiam - to dokładnie ten: https://www.sklep.magnatfarby.pl/farby/magnat-ceramic,8.html (taki fioletowy na dole, magiczny almadyn - c55) - jest O B Ł Ę D N Y... Bałam się, że będzie za ciemny, ale wygląda prześlicznie, sypialnia jest taka klimatyczna.... polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie zrobił ogromne wrażenie beton architektoniczny jako element dekoracyjny w mieszkaniu i postanowiłam zamówić taki projekt i płyty do swojego mieszkania w firmie VHCT.pl. Już nie mogę się doczekać realizacji. Wizja jest bardzo nowoczesna i przyszłościowa zarazem, nie ukrywam, że również praktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon - dwie ściany piaskowe i dwie cynamonowe Sypialnia - szary i jedna ściana intensywna czerwień Pokój dziecka - piaskowy + naklejki na ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon - ecru 2 ściany, a dwie chabrowe. Sypialnia nasza - biała, a jedna sciana tapeta w pionowe pasy błękitno-beżowo-brazowe Sypialnia dziecka nr 1 - biała, na ścianach poprzyklejane kolorowe duże motyle - naklejki. Sypialnia dziecka nr 2 - jasnożółty, na ścianach duże naklejone cięzarówka, ambilans, kopara i auto policyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sypialni mamy bordo i beż, w salonie dwa odcienie fioletu i piaskowiec a w pokoju dziecięcym błękit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie szarości błagam. w co drugim domu są. ja stawiam na klasyke i też klasyczne dodatki. u mnie ściany sa białe i wiszą reprodukcje od DCN Gallery http://www.dcngallery.pl/ - to zawsze będzie modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się dobrze wysypiać. Wiem sama po sobie - spałam wiele lat na rozkładanym tapczanie i przypłaciłam to bólami pleców i kończyn...Dopiero niedawno ktoś mi podpowiedział, że materac może wiele zmienić. Kupiłam łóżko drewniane(żeby nie przepłacać), zainwestowałam w nowy materac Art Medic- jest super, ponieważ chyba jako jedyny na rynku ma coś takiego jak zmienną twardość - więc mogę go używać w różny sposób, w zależności od samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszą być spokojne. Zdecydowanie nie intensywne, bo nie da się wypocząć. Ja stawiam na biel i delikatne dodatki. Sama mam obraz od DCN Gallery, zamówiłam taki na http://www.dcngallery.pl/ ze zdjęcia z narzeczonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sypialnia granatowo jasno szara, salon szary gołębi. Pokój dziecięcy jeszcze nie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładna kobieta
Witam. Każdy ma inny gust. Ja w kolorze białym czuje się nijak. Dlaczego wole kolory. Każdy lubi co innego. Najlepiej gdyby każdy robił takie kolory w których sie najlepiej czuje. Bo nie zapominajmy że kolory wpływają na nasze samopoczucie i psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładna kobieta
Każdy powinien malować tak aby dobrze się czuł we własnym pomieszczeniu. Kolory wpływają na psychikę a dla mnie biały to nie kolor i źle się w nim czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moeliksoen

Ważne żeby ściany dobrze komponowały się z meblami, bo częściej jednak dokonuje się zmiany koloru ścian niż mebli. Fajnym omysłem są klasyczne meble od Puszmana w bardzo delikatnych i interesujących kształtach - będą pasować do wiekszości kolorów mieszkan :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×