Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie macie kolory scian w sypialni, salonie i pokoju dzieciecym

Polecane posty

Gość gość
każdemu podoba się coś innego, na mnie wrażenia nie robi mieszkanie w którym wszędzie jest tak samo, pracowałam w takiej firmie że wszędzie czy w recepcji czy u szefa czy w księgowości były podobne kolory ścian, meble, oświetlenie, niby miało być tak stylowo a mnie się rzygać chciało od tego stylu, za to bardzo podoba mi się u mojej kuzynki w domu która ma każde piętro domu w innym kolorze, pokoje na danym pietrze są w różnych kolorach ale tej samej barwy, dodatki, meble itd.. dzieci mają kolorowo, sypialnia na stryc****est brązowa z dodatkami fiołka i to mi się bardzo podoba, a salon jest biały z żółtym bo na parterze jest najciemniej :) ja nie mam aż tyle powierzchni w domu ale postanowiłam również podzielić kolory piętrami i mnie się podoba,a ze to mój dom to podobać się ma mnie, ja się w nim dobrze czuję a ktoś inny nie musi, nawet nie musi przychodzić jak mają go drażnić kolorowe pomieszczenia :) i pewno powiecie że jestem królową kiczu bo mam na całej ścianie w jadalni fototapetę ale każdy kto tam wchodzi a wchodzi wiele osób bo jak raz to pierwsze pomieszczenie z przedpokoju i klatki, się zachwyca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motyw przewodni nie oznacza ze kazde pomieszczenie jest identyczne,jak lubisz jak jest nasrane twoj wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubię tego producenta, za duży wybór produktów, nie tylko farb... za i to, że jest ekologiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do niedawna malowałam ściany różnie , 3 ściany jasne jedna ciemna , przedpokój -struktura. Teraz jesteśmy po remoncie- i wszystkie pomieszczenia są w jednym kolorze - grecka chałwa duluxa, ciemne meble prawie venge, Dywan ciemny z pomarańczowym akcentem, w pokoju dziennym jeden ogromny obraz w kolorach jasno ciemnym i dodatki na meblach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość architekt
Wszędzie na biało, w sypialni jedną ścianę mam ciemnoszarą. W bieli najlepiej odpoczywam. Jakbym miała pokój dziecięcy (na razie mała spi z nami) to wybrałabym coś chłodnego - bardzo jasne odcienie: błękitu, szarości, biel. Ewentualnie jedną ścianę pomalowałabym w bialogranatowe pasy. Albo namalowalanym na niej coś z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też wszystko na biało+dużo jasnego drewna (podłogi, sufity). Sypialnia bardzo ciemna - ciemny turkus/butelkowa zieleń i ciemnobrązowe meble. U syna w pokoju - chłodny błękit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon - ciepły beż, dziecięcy - mam w tęczowych kolorach pomalowany w pasy pionowe, a nastolatek ma w 3 kolorach od beżu po brąz, kuchnia na biało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara z Wrocławia
Hej:) ja mam w salonie głęboką czerwień na jednej ścianie - reszta jest jasna, kremowa; w sypialni ściany jasne plus niebieskie akcenty, a w pokoju córki jedna ściana ciemno różowa podobnie jak dodatki, mniej więcej w kolorze tego zegara (http://sferawnetrz.com.pl/oferta/zegar-scienny-pi-p-ciemna-czerwien-koziol/), który wisi u niej na kontrastowej, jasnej ścianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena_ze_stolicy
Sypialnia kolory stonowane nie męczące oczu, a salon i pokój dziecięcy to różne fototapety. W dziecięcym najczęściej się zmieniają bo z czasem jak dziecko dorasta już nie chce na ścianie księżniczki czy myszki mickey. Sporo kupujemy tutaj http://alarte.pl/fototapety_dla_dzieci.html ze względu na dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraczkowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cale miaszkanie mamy wymalowane na bialo :P Kolorowe sciany mnie osobiscie sie nie podobaja.... ale podobno o gustach sie nie dyskutuje :P Corka robi w swoim pokoju co chce, nie wtracam sie wogole, oczywiscie jak na pieciolatke przystalo, kroluja u niej ksiezniczki i rozowe dodatki ;) .... nie moje klocki :P Caly nastroj i wystroj wnetrza robia u nas meble i dodatki ... jak mi sie w salonie czy w sypialni kolor znudzi to wymieniam story, poduszki, siweczki, obrazki i lampki i juz mam nowy wystroj :P .... a jak mi sie znudzi kuchnia to wymieniam fasady mebli i mam nowa kuchnie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
białe i szare,cały dom mam w stylu skandynawskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pokoju dziennym pomarańcz,kuchnia na zielono,a sypialnia na fioletowo skąd ja to zna....a takie tandetne mieszkania pokazuja w trudnych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy trzy pokoje - mały gabinet, salon który jest też naszą sypialnią i pokój dziecka, córeczki. Gabinecik (maleńki) jest pomalowany na jasna zieleń plus ciemne meble. Salon jest brzoskwiniowy plus meble jasnobrązowe. Salon łączy się z otwartą kuchnią, kafelki są beżowe a meble ciemnobrązowe. Pokój dziecka jest koloru wrzosowego plus białe mebelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sypialnia jagodowy salon jasny bez pokój dla dziecka żywą zieleń,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sypialnia jedna ściana dark raspberry i 3 ściany Stony Grey-beckers ( nie polecam farb z tej firmy ( jestem miesiąc po malowaniu i z sypialnią był cyrk . Salon -Orientalny taniec 1 ściana(śnieżka ) i zagubiony list ( snieżka) 3 ściany. Dziecięcy Biało-błękitna sypialnia śnieżka princess ,tylko niestety brak lokatora w tym pokoju ... Nasz wcześniaczek nie przeżył a sypialnia na niego czekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Górski
Mamy 3 pokoje. Sypialnia niebieska, pokoik córeczki różowy, reszta jasny beż. zdjęcia można obejrzeć na mammatoja.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dużym pokoju czyt salonie mam kolor szarobezowy jasny odcień,w sypialni jedna sciana krwistą czerwień pozostale wanilia,pokoj dziecka jest pomalowany tak na razie jak skonczy roczek będziemy urządzać wiec wtedy zdecydujemy,narazie i tak spi z nami w sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słuchajcie, czy podpowiecie ktore z tych drzwi byłyby własnie odpowiednie do sypialni ? Na które radzicie sie zdecydować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie sie z Tobą zgadzam. DLa mnie to tez jedne z lepszych drzwi. DO tego strasznie eleganckie i solidne. A jak widac po stronie maja tez bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LojQA
Czy zamawiał ktoś cokolwiek z salonu Max-fliz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz będziemy malować dół domu- salon mam biało szary tzn białe ściany na kawałku bedą panele scienne. Podłoga panel AC5 biały z lekko szarym-bardzo fajny 65zł/m2. U córki jasny turkus jedna ściana druga jasny pudrowy róż reszta biała panel ten sam co w salonie. Kuchnia biała -jedna ściana jasny szary plus lacobell jasny szary blat w kuchni biały. łazienka bialy błyszczący na ścianach 30x60 podłogo płytki drewnopodobne jasny szary carrera wyciągnięty pasek na wc i pod okno. Przedpokój biało szary. Ogólnie cały dół w białym i szarym bo łatwo mozna dorobic np. turkusowe dodatki a za rok zmienic na malinowe np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
ja mam ciemne ściany w salonie ale rozjaśnia je kamień stone master w bezowym kolorze, w kuchni mam płytki jasne, w sypialni kamień - wzór bardzo zbliżony do standardowej cegły a pozostałe dwie ściany jasne beż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w salonie beże, u córki szaro różowo a w sypialni żółto. Jako dekoracje mamy canvasy od DCN Gallery http://www.dcngallery.pl/ i myslę, że to trafiony pomysł. Obrazy dają fajny, elegancki klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×