Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niepokornaaa_szwagierka

W ciazy z mezem siostry?

Polecane posty

Gość gość
Zona to tez w takim razie nie jest rodzina pod wzgledem krwi czyli mozna zdradzac po calosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jest takie hasło "kto szwagierki nie przej***e ten nigdy nie będzie w niebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
Wiem jedno, jest tylu facetów na swiecie... a ty zrobilaś to sioistrze.. GRATULUJE CIĄŻY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posuwałem szwagierkę,ku wspólnemu zadowoleniu od lat i nie wiem,czy jej córka to moja czy jej męża,grunt że dziewuszka jest ładna jak aniołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosció
Ja posuwam swoja szwagierke, ma 21 lat, młode jedrne ciało, bierze do buzi, spust do srodka, trochę glupiutka, ale chociaż mam dupczenie jak marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee ja tam wam nie wierze
toczycie kule ino trzeszczy juz tam wszyscy tak ochoczo posuwacie swoich szwagrow / szwagierki - jasne.. opisujecie tu wszyscy co do jednego swoje fantazje i tyle podejrzewam, ze wielu z was nie ma zadnego szwagra ni zadnej szwagierki nawet gdybysta sie tak rzeczywiscie pukali jak o piszecie to zadne z was by tak nie kozaczylo na kafe a sralibysta pod siebie z powodu poczucia winy, strachu i obrzydzenia wasze komentarze bylyby pelne lamentow i biedowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gowiarusść
Jak urodzisz syna to daj mu na imię Tomasz od sytuacji w której zaszłaś w ciażę - jak nie zeskoczyłas TOMASZ dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super. Dogadaj się z siostra. Niech zostanie jak było w końcu jesteście rodziną. Macie prawo być obie dla niego. siostra żoną a Ty kochanką. I obie mu rodzić dzieci. Już wiesz, że potrzebny Ci facet a nie mąż. Niech nim będzie szwagier a nie obcy facet, który nie należy do rodziny. Teraz musicie się lepiej dogadywać i kochać. Macie wspólną mamusię, tatusia to i możecie mieć wspólnego faceta i być mu uległe. Urodzisz mu dziecko i weszłaś do związku seksualnego, musicie teraz w trójkę musicie uprawiać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodny

ale się rozmarzyłem.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×