Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolzzzzz

i co dalej

Polecane posty

Gość lolzzzzz

Witajcie bylem wczoraj na pewnej imprezie tam spodkalem pewną dziewczyne z która jak trochę wypilismy zaczęło mi się fajnie gadać a w pewnym momencie nawet zaczela ona się do mnie kleic i nawet się przelizalismy. Może to zabrzmi glupio ale po mino tego że mam 19 lat to była moja pierwsza poważniejsza przygoda z dziewczyna. Jestem niesmialy ale chciałbym sprobowac kontynuowac te znajomość. Znalazłem ją na fb ale nie wiem co napisać i robić boje się jej reakcji na trzezwo co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum - strona główna - Życie uczuciowe » Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Dodaj do ulubionychZaloguj Odpowiedz na ten temat i co dalej 11.05.14 [zgłoś do usunięcia] lolzzzzz Witajcie bylem wczoraj na pewnej imprezie tam spodkalem pewną dziewczyne z która jak trochę wypilismy zaczęło mi się fajnie gadać a w pewnym momencie nawet zaczela ona się do mnie kleic i nawet się przelizalismy. Może to zabrzmi glupio ale po mino tego że mam 19 lat to była moja pierwsza poważniejsza przygoda z dziewczyna. Jestem niesmialy ale chciałbym sprobowac kontynuowac te znajomość. Znalazłem ją na fb ale nie wiem co napisać i robić boje się jej reakcji na trzezwo co robić Odpowiedz na ten temat » s********j pieluchy zmien ty prowokatorze jabany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×