Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy tylko ja tak panikuje

Polecane posty

Gość gość

Od pół roku zażywam tabletek anty ale nigdy nie odstawaliśmy prezerwatyw bo się bałam że zajdę a wczoraj zrobiliśmy to bez prezerwatywy i strasznie panikuje, tabletki anty biorę regularnie boje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no my tez się tak zabezpieczaliśmy. Kiedy nadszedł czas na bejbi , po ponad roku starań okazało się mąż ma kiepskie nasienie . Bejbi mamy z in vitro. Więc nie panikuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma nasienie ok, mamy dziecko i za pierwszym razem się udało. Boje się czy tabletki zabezpieczają wystarczająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj było ok, a dzisiaj nie jest ok. Mówię Ci nie panikuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi hi my tez sie zabezpieczalismy kilka lat i sie okazalo ze maz jest bezplodny, teraz plyniemy bez zabezpieczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale mój mąż nie jest bezpłodny, ja pytam czy można ufać samym tabletkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, ja zaszlam w ciaze bedac na tabletkach i uzywajac prezerwatywy. Za kazdym razem. Niektorzy ludzie maja problem z zajsciem w ciaze, ja mam problem wrecz odwrotny - co bym nie zrobila, to i tak zajde :) Dlatego 30 czerwca moj maz idzie na zabieg wazektomii. A 100% pewnosci daje tylko szklanka wody zamiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha tylko na cafe potrafią zajść z tabsami i gumkami - w realnym życiu tak się nie dzieje - wyluzuj autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz mam 1 dziecko. bralam tabsy przez ponad rok. maz zawsze konczyl we mnie. 2 ciazy niema. a plodni napewno jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję może jeszcze ktoś się wypowie bo chyba wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co te anty skoro i tak używacie gumek? Po co się faszerujesz bez sensu hormonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu boje się że jedna antykoncepcjia nie zadziała. Uważasz że tabletki anty są skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, podwiąż sobie jajniki gdzieś za granicą i po problemie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0990
lykalam tabletki przez 6 lat i nie zaszlam w ciaze. nie uzywalismy prezerwatyw dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie używam tabletek antykoncepcyjnych tylko gumki same i nie zawiodły. nie widzę po prostu w tym co robisz sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważacie że jak biorę anty to mogę się nie przejmować? Biorę je regularnie ale bałam się odstawić prezerwatyw a teraz jak w przypływie emocji nie użyliśmy prezerwatywy to schizuje chociaż tabletki biorę regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne zabezpieczenie nie da ci 100%. Jeśli nei wierzysz w skuteczność zabezpieczenia to jaki jest sens stosowanie tego? Pomyśl o innej metodzie, bo szkoda nerwów i zdrowia na takie szarpanie co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0990
jak urodzilam corke to zalozylam sobie wkladke i to bylo super. bez hormonow oslabiajacych libido i prezerwatyw przerywajacych zabawe :) polecam. po prawie 3 latach ja wyjelam bo pora na drugie dziecko. jestem w 7 mc - zaszlam w pierwszym cyklu staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaczelam brac tabletki też na poczatku balam sie ze zajde w ciążę. Musialam sie przelamac i zaufac im. Jak dotad mnie nie zawiodly. Zaszlam dopiero jak odstawilam . Teraz znowu przyjmuje je od roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.58 Nie tylko na cafe, w prawdziwym zyciu tez. Gdyby tabletki i prezerwatywy dawaly 100% pewnosci to by to napisali na opakowaniu. Rodze za 4 tygodnie i chyba ja wiem najlepiej, jak zaszlam w ciaze. Nie zaufam juz zadnej antykoncepcji, stad wazektomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja jaki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka i już wariuje, zabezpieczenie było (tabletki) ale czy wystarczające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze coś ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że jest wystarczające! nie po się truję biorąc tabsy aby uprawiać seks w gumce. ludzie bez przesady. mam dwoje dzieci, tabletki biorę od 4 lat z przerwami krótkimi i ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie bierzesz tabletki? I jak brałaś dodatkowe leki np. Od przeziębienia nie zabezpieczałas się dodatkowo? Przez 4lata musiałaś czasami coś wziąść od bólu czy przeziębienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam regulon, teraz ovulastan. tak czasem biorę jakieś leki na przeziębienie, typu apap, gripex ibumprom i jest ok, jedynie antybiotyk, wymioty mogą zaburzyć działanie tabletek. nie panikuj, tabletki są bardzo skuteczne, dość często uprawiam seks z mężem i nawet nie pomyślałam o wpadce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×