Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmodyfikowana dieta kefirowa

Polecane posty

Gość gość

Witam dziewczyny od dzisiaj zaczyna "dietę" kefirowa trochę zmodyfikowana prze zemnie ponieważ sama dieta zakłada tylko same kefiry a ja jeszcze dokładam jogurty naturalne i owoce i warzywa bo bez nich nie umiem żyć :) Moja batalia z odchudzaniem zaczęła się od grudnia(bo w ciąży przytyłam prawie 30 kg :( ) więc zaczęłam się racjonalnie i zdrowo odżywiać tylko ciemnie pieczywo ,wszystko gotowane na parz,zero słodyczy(no parę grzeszków było)oczywiście 5 posiłków dziennie co 3/4 godziny i codziennie po 30/40 minut ćwiczę na orbitreku od jakiś 2 tygodni zaczęłam też co 2 dzień mel b trening całego ciała owszem udało mi się zgubić 11 kg i sporo cm bo w biodrach(moja zmora :( 20 cm w tali też chyba jakieś 17 cm i w innych partiach ciał również trochę ubyło jednak od jakiegoś miesiąca waga stoi albo nawet rośnie ok 1kg wiem ćwiczę więc mięśnie rosną one są ciężkie ale mam sporą nadwagę bo przed ciążą też nie byłam chudzinka wiec postanowiłam coś innego spróbować aby ta waga ruszyła w końcu a gdy uda mi się osiągnąć swój cel to mam zamiar wrócić do dalszego zdrowego jedzenia zaczyna któraś ze mną bo razem raźniej moim złożeniem jest chociaż tydzień a jak mi się uda to nawet 2 tygodnie czytałam kiedyś ze przez te 2 tygodnie to można zgubić nawet do 10 kg ja chciał bym chociaż te 5kg a później zacznę od nowa jak do tej pory swoja zdrowa opcję za miesiąc wesele wie zależy mi aby wejść w moja ulubiona sukienkę bo jest mi jeszcze za ciasna niestety :( a na nową szkoda kasy bo jak schudnę to po co ma leżeć bez użytecznie w szafie... To jak któraś chętna spróbować ze mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam tylko problem z brzuchem , myslisz ze udaloby mi sie na takiej diecie schudnac w pasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam podobno na tej diecie to właśnie najszybciej brzuch sie spłaszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Będę trzymać za Ciebie kciuki aby się udało. Ja obecnie jestem na diecie warzywno owocowej dr Dąbrowskiej już 11 dzień i schudłam już 3,5 kg na mnie działa rewelacyjnie bo już drugi raz ją robie w tym roku poprzednio byłam 6 tyg maksymalnie jak można być na niej schudłam blisko 10 kg obecnie marzy mi się aby ważyć 69 kg :-) A dziś ważyłam 74,5 więc jeszcze zostało dobre 5 kg :-) co do ćwiczeń to jestem pod wrażeniem ilości ja trochę odpuscilam znalazłam na bieganie.pl lub coś podobne plan treningowy bieganie z odchudzaniem i mi się bardzo podoba biega się od 10 minut aby w ostatnim dniu chyba 12 tygodnia przebiegać godzinę i w niektóre dni są jeszcze kilka ćwiczeń takie tam brzuszki, przysiady. Mogę dołączyć do Ciebie bo cel mamy podobny strata ładnych 5 kg jeśli chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Hi gdzie się podziała założycielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem jestem diete niestety przerwałam bo dopadła mnie angina więc muszę brać antybiotyk wiec niestety muszę jeść coś wiecej niż same kefiry bo inaczej padnę i jeszcze bardziej się rozchoruje ale przez 3 dni schudłam 2,5kg wiec wydaje mi się ze super jak tylko dojdę do siebie to zaraz wracam do tych kefirków :) Fili80 również trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Dużo zdrowia :-) To jak zalozycielko jak masz na imię i czy z uwagi na chorobę kończysz temat czy podtrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam na imię Marta antybiotyk mam na 5 dni wiec na razie odpuszczam ale kumpela namawia mnie na wspólnego Dukana zamiast kefirków i zaczynam się zastanawiać bo jak widziałam przepisy które ona ma to powiem że całkiem smakowicie to wyglądało wiec mam jeszcze 5 dni na zastanowienie sie czy kefirki czy jednak Dukan.Ona stosuje już 2 raz bo za pierwszym razem udało jej się 15 kg zjechać w miesiące a teraz tak jak mnie po ciąży sporo jeszcze zostało więc trzeba coś z tym zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki miało być w 2 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Marto to życzę dużo zdrowia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam!!!Dziś mój 3 dzień jednak z kefirkami jestem im wierna :)Tylko na kolacje robię albo na 2 śniadanie sobie 1 kanapkę z ciemnym chlebkiem z jakimś serkiem ligh(albo biały albo żółty) bo po tych antybiotykach to bolał mnie żołądek na samych kefirach jednak osłabiony był a tak jest ok i jeszcze do obiadowego kefirku prócz warzyw dosypuje sobie otręby pszenne (są z błonnikiem ) dzięki temu są jeszcze jakieś dodatkowe witaminy i nie czuć długo głodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio bardzo mi smakują jogurty owcze naturalne. Coś innego.. Kupuję je w sklepie Koneser .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×