Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycjuska

Herbata na orzeźwienie wasze propozycje

Polecane posty

Gość beat11a
a to w przygotowaniu zimnej wody z cytryna jest jakas filozofia, co innego jak ktos chce sobie zrobic herbatke na orzezwienie z truskawkami, bazylia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna281
Robilam cos podbnego tylko na bazie herbaty z liptona, ja tam wlasnie za to lubie okres wiosenno-letni mozna eksperymentowac i z przygotowaniem napojow i jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sennooka
Nie wiem jak wam, ale ja apetytu podczas takich fali upalow to raczej zbytnio nie mam. Owszem moge z rana zjesc jakas kanapke, ale jakbym miala na obiad zjesc zapiekane prosto wyjeta z piekarnika to bym pewnie padla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvinQa
może szykuj sobie jakieś zimne przekąski? do pracy biorę pokrojone warzywa i owoce i tak sobie podjadam. w domu to głównie lekkie zupy, sałatki. głównie rzeczy lekko strawne i nie za ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharinQa
w sumie jak tak na to patrze to lato bylo dla nas laskawe, nie bylo az tak cieplo jak sie spodziewalam. upalne dni to mozna policzyc na palcach jednej reki niestety. co tam moze jeszcze bedzie ladnie, albo we wrzesniu bedziemy mieli zlota, polska jesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam herbatę o smaku z czarnej porzeczki i borówki Celmara :). Pychotka :). Do tego jeszcze wrzucam ją na 10 minut do zamrażarki i efekt letniego orzeźwienia jest natychmiastowy :). Znacie jakieś inne fajne herbaty smakowe, z niecodziennymi składnikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taternicka_oNa
toż to nie narzekaj, może polska to nie karaiby, ale ja tam z pogody byłam bardzo zadowolona. wczasy spędziłam w polskich górach i mi się pogoda udała, może to faktycznie nie jest czas żeby popijać orzeźwiające herbatki, ale potem znowu będziecie narzekać jak przyjdzie zima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy herbata po zamrozeniu traci jakies wlaściwości? widziałam spoko opcję z robieniem takich herbacianych napojów w szkle po żarówkach. ciekawy pomysł tylko zastanawia mnie czy sama herbata po zamrozeniu nie straci własciwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochsana
nie nie srtaci ale jak chcesz to robic w takim pojemniku to raczej odradza, moze c***eknąc przy zbyt niskiej temperaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenva
ooo widze ze ktos sie tu znowu udziela, sa jakies nowe smakołyki z teekanne? mnie zasmakowała ginger & honey ale nie piłam w wersji schłodzonej, moze lepiej z cytrynką coś wybrac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bażantovelove
smoothisy owocowe id Rabenhorsta - lepsze niz jakakolwiek herbata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlennn
orzeźwiające beda wszelkie chłodne napoje cytrusowe lub np. z miętą. moj sposob na taki napój na upał to np. herbata cytrusowa od malwa tea wystudzona, wrzucam jeszcze liśc mięty i pare kostek lodu :) albo np. herbaty owocowe typu hibiskus albo tropikalna, po zaparzeniu w wersji na zimno. Do tego wszelkie lemoniady i mohito najlepsze na orzeźwienie i upały. Woda gazowana z lodem i cytryną powinna być pita bardzo często jeśli temperatura również jest mega wysoka i upał się daje we znaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×