Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

FOREVERSLIM

Polecane posty

Gość gość

ktos stosował ? jakie rezultaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno bardzo dobre tylko drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smail
Mimo że cena Foreverslimu może nie jest najniższa ale te tabletki są bardzo skuteczne.U mnie spadek wagi to 15 kg.A z drugiej strony jeżeli coś ma być skuteczne to musi kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliiia
Mimo że moja nadwaga była dość spora to właśnie dzięki Foreverslimowi większą część tej nadwagi udało mi się zgubić z resztą poradziłam sobie na samej diecie.Tabletki godne polecania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem foreverslim działa ale trzeba pamiętać o tym aby w czasie kuracji zmienić dietę.Po za tym przydały by się jeszcze jakieś zajęcia np.aerobik lub zumba.I dopiero wtedy odchudzanie będzie skuteczne.Również nie można zapomnieć o tym aby regularnie brać tabletki nie polecam robić żadnych przerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Foreverslimowi nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść zdrowiej i mądrzej.Przez trzy miesiące kuracji z swojej diety wyrzuciłam wszystko od czego tyłam i co mi szkodziło.Teraz jestem zdrowsza szczuplejsza i bardzo zadowolona ze swojego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak przy każdych innych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałkowa
Brałam różne tabletki tego typu i mogę powiedzieć że Foreverslim jest najlepszy.Biorąc go przez trzy miesiące uzyskałam najlepsze rezultaty w porównaniu z innymi tabletkami.Możesz mi wierzyć różni się od innych tabletek i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę tylko potwierdzić wszystkie pozytywne opinie dotyczące Foreverslimu.Jedyne czego żałuję to tego że tak późno zdecydowałam się na stosowanie tych tabletek,mogłam wcześniej zaoszczędziłabym straconych pieniędzy a przede wszystkim tak długo nie walczyłabym bezskutecznie z nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra133
U mnie po sześciu tygodniach odchudzania waga pokazuje 8 kg mniej.Nie spodziewałam się tak dużego spadku wagi .Jeżeli utrzymam takie tempo do samego końca to stracę całą nadwagę jaką mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literacka
Ja dopiero teraz zdecydowałam się na zakup Foreverslimu.Opinii pozytywnych te tabletki mają bardzo dużo.Zamierzam stosować się również do waszych rad.Jeżeli w ciągu miesiąca uda mi się zrzucić 5 kg do wtedy dopiero dokupię kolejne opakowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica9
Według mnie nie ma się nad czym zastanawiać bo Foreverslim naprawdę warto kupić.Mi wystarczyły trzy miesiące aby pozbyć się 15 kg nadwagi.Jak nigdy przedtem z pomocą Foreverslimu kilogramy uciekały.Z efektów jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TubaGość
Jak dla mnie jest to dobre rozwiązanie. Mi pomógł, jednak zdaję sobie sprawę, że nie na każdego musi tak działać, jak każdy środek będzie miał i zwolenników i przeciwników, ale moim zdaniem to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUBASIŃSKA
Ja jestem zwolenniczką tych tabletek.Dla mnie nie ma żadnych minusów.Trzymając się zasad kuracji nie ma możliwość aby nie schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaryska
Ja dzięki Foreverslimowi schudłam bardzo dużo.Udało mi się to nie tylko dzięki tym tabletka ale również diecie i ćwiczeniom.W ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść tak aby teraz nie musieć się martwić o to że znowu przytyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuraaaa
W swoim życiu przerobiłam kilka środków wspomagających odchudzanie.Jedne były kupione przez internet inne w aptece ale dopiero jakieś efekty były po Foreverslimie.Wystarczyło przejść na dietę i zmusić się do wysiłku u mnie dwa razy w tygodniu basen.Efekt12 kg mniej w niecałe trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena T
Jak teraz patrzę na zdjęcia z przed kuracji a na aktualne to nie chce mi się wierzyć że dałam radę aż tak bardzo schudnąc .I pomyśleć że to wszystko zasługa Foreverslimu.A tak się broniłam przed ich stosowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilu ludzi tyle metod na odchudzanie.Ja bardzo chwalę sobie odchudzanie wspomagane Foreverslimem.Dieta wcale nie była jakaś restrykcyjna do tego codziennie rower.Nie przemęczając się schudłam 13 kg.A najbardziej cieszy mnie to że nie ma efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durnota i głupota chyba najgorszy suplement ze wszystkich jakie stosowałam - ten produkt to jedno wielkie oszustwo zresztą widać po stronach z pierwszej strony google po wpisaniu nazwy tego smiecia - same strony stworzone przez sprzedawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość targosz
Moje zdanie jest zupełnie inne .Dla mnie Foreverslim to najskuteczniejsze tabletki z jakimi się spotkałam.To właśnie dzięki tym tabletką i diecie udało mi sie schudnąć.Wcześniej na innych konkurencyjnych tabletkach ta sztuka mi się nie udała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna P
Ja kupiłam Foreverslim na początku ubiegłego tygodnia.Na razie zmiany jakie zauważyłam to znacznie zmniejszony apetyt a to już dla mnie jest dobry znak.Co do utraty kilogramów niw ważyłam się jeszcze zrobię to pod koniec tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryneczka
Foreverslim okazał się u mnie dużym wsparciem w trakcie całej diety.Te tabletki zdecydowanie przyspieszając proces odchudzania i dzięki tym tabletką prawie nie odczuwałam głodu.Ja te tabletki oceniam bardzo wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie u mnie efekty po zastosowaniu Foreverslimu po prostu rewelacyjne.W życiu bym się nie spodziewała żę dzięki suplementowi można schudnąć aż tyle.Jestem bardzo zadowolona waga w dól o 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To działa - 3,5 kg w 2 tygodnie. Nie mam apetytu, odkładam wszystko co mogłoby wpływać źle na moją wagę i liczę, że utrzymam to po kuracji. Od jutra zaczynam jeszcze chodzić na siłownię. Cel to 11 kg - sądzę, że bez problemu do realizacji. Jak na razie mogę potwierdzić działanie Foreverslimu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosując Foreverslim od samego początku byłam na diecie i chodziłam na basen.W moim przypadku tygodniowy spadek wagi to było ok 1,5 kg.A w ciągu całej kuracji udało mi się schudnąc aż 17 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że Foreverslim dziła wystarczy tylko stosować się do zasad kuracji a wszystko będzie przebiegało jak należy.I nikt mi nie powie że się nie da.Da się tylko trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodyga3
Każdy kto ma problemy z zrzuceniem wagi powinien spróbować Foreverslimu.Ja nie miałam już nic do stracenia i dobrze się stało że zaczęłam stosować te tabletki.To dzięki tym tabletką w końcu wyglądam jak normalny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konferencja
Ja właśnie się zdecydowałam na zakup Foreverslimu.Na ich korzyść przemawia skład i tyle pozytywnych opinii.Po za tym zachęciła mnie cena całkiem przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupują tabletki Foreverslim liczyłam na to że schudnę ale nie liczyłam że aż tak bardzo.W sumie udało mi się schudnąć 13 kg i musze powiedzieć że nie było to jakieś strasznie męczące.To co udało mi się wprowadzić w trakcie diety staram się tego trzymać do dzisiaj aby waga pozostała taka jak w ostatnim dniu kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×