Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meyer

Weselne przygody

Polecane posty

Gość meyer

Temat popularny, oczywiście chodzi mi o zabarwienie erotyczne. Na kilku weselach już byłem, zazwyczaj z racji, że nie lubie alkoholu robią ze mnie za kierowcę. Jak to w takich sytuacjach bywa, do domow rozwoze pijanych facetow, którzy padaja jak muchy ok. 23. Kiedys jednak odwoziłem 24-letnia dziewczyne, znajoma kuzyna, która przyszla sama. Była dość wstawiona, zaczela gadac głupoty, ze jej facet nie lubi loda, ogolnie seksu oralnego. Troche się zdziwiłem, bo nie znam facetow którzy tego nie lubia. Zapytala mnie czy lubie, odpowiedziałem twierdząco - a dziewczyna kazala mi się zatrzymać i opierdzielila mi pałkę. Do Seksu nie doszllo, jedynie o******ela mi, nigdy tez jej więcej nie spotkałem, a kuzyna nie dopytywałem kto to był... mam mile wspomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta nago
Na poprawinach po weselu a zrobili poprawiny w plenerze nad wodą naszło nas z mężem na sex wiec pocichutku wymkneliśmy sie i poszliśmy szukać ustronnego miejsca.Znaleźliśmy wysepke nie daleko brzegu woda była płytka i przeszliśmy na nią.Mąż mnie szybko rozebrał do naga ja rozebrałam jego byliśmy nadzy weszliśmy do wody sex w wodzie coś super mąż rozchylał mi c**e woda muskała delikatnie mojąłechtaczke pocniecona byłam bardzo mąż wkładał mi palce w c**e jeden drugi potem cztery tak sie podnieciłam ze powiedziałam mu ze czesto jak się kochamy to chciałabym mieć jeszcze jednego k****a ze chciałabym sprubować na dwa albo z jeszcze jedną parą i co on na to.Powiedział ze jak nadarzy sie okazja to z niej skorzystamy a jak nieto najpierw,zamówimy panaz agencii a potem panią i zobaczymy ktura opcja nam podpasuje.Wyszliśmy z wody mąż mnie całował obmacywał połorzylismy sie na piasku mąz lizał mi,c**e a ja ciągnełam mu k****a było super wkładał mi k****a głęboko bo na ustach czułam jego jaja prawie mi się spuścił.Zmieniliśmy pozycję usiadłam mężowi na k*****e dociskałam bardzo mocno do samych jajec.Nagle usłyszeliśmy chlupot wody i dwa głosy damski i męski rozmawiali raptem zrobiło się cicho my zaczeliśmy z powrotem nasze sex igraszkii chyba za dobrze,mi było bo wydałam jęk rozkoszy jak usłyszeliśmy że ktoś idzie w naszą strone ale mąż chyba chciał dojść i dalej mnie ****ał nad nami stał facet,ze stojącym k*****m,i powiedział a morze tak razem się pobawimy my w tym samy celu wiec co wy na to mamy trochę alkoholu zgodziliśmy sie ale że oni dołączą tu do nas,przyszli pani była bardzo miła,spytała czy jesteśmynago bo,oni tak i było by trochę nie zręcznie jak jedna strona była by nago a mój mąż odrazu jej odpowiedział ze przed chwilą sie kochaliśmy więc napewno jesteśmy nago .Zaczeła nas przepraszać i że nie chcieli nam przeszkadzać.Postanowiśmy rozpalić małe ognisko,by bylo coś widać płomień ogniska ukazał nam młodą parę ludzi chyba byli studentami ona była bardzo ładną i zgrabną kobietą cipka cała wygolona jak rozkładała nogi widziałam jak rozchyla sie jej cipka ja tak,mam jak jestem podniecona jej partner szczypły wysoki k****a miał sporego nawet jak był w stanie spoczynku siegał połowu uda ładny okaz.Panowie zaczeli pić gorzałe z butelki no i my tak samo.Spytałam czy mogę dotknąć jego penisa odrazu sie zgodził naprawde był sporych rozmiarów jak go trzymałam w dłoni zaczoł mu stawać nie wiem dlaczego ale odruchowo zaczełam mu walić konia jak mu stanołmiał ze 22cm dł był ogromny zapragnełam go poczuć w sobie i niepatrząc na męża zaczełam mu obciągać a mąż w tym czasie zajoł sie jego partnerką ciągnełam mu k****a jak oszalała połorzył mnie i pomalutku wsadzał kolosa w moją c**e złapałam jego k****a by mieć kontrolę by za mocno mi nie wszedł aleza każdym jego pchnięciem wchodził mi coraz głebiej az doszedł po same jaja byłam w pełnej ekstazie jeszcze nigdy moja c**a nie miała tak wielkiego k****a był ogromny i gruby wypełniał mnie dokładnie całą wkońcu trysnełe sperma spuszczał sie długo chyba długo nie ****ał.Wyszedł ze mniei powiedział ze,jestem pierwszą mobietą w kturą wszedł po same jaja ze jestem wspaniałą kochanką i ze mam pojemną c**e a jamu,powiedziałam ze takiego k****a mam pierwszy raz bo zawsze miałam,tylko męza i ze marze o dwóch k****ach narazw c***e.Powiedział ze mój mąż też ma sporego k****a ale jesli chce to on jest gotowy na trujkąt tylko trorochę odpoczniemy.Po paru chwilach moje marzenie sie spełniło miałam dwa sporego rozmiarów k***sy w c***e i nie tylko brali mnie na wszystkie sposoby i był anal na dwa k***sy,cipka,ssanie az,obaj trysneli spermą mi w usta cycki i twarz czułam się cudownie jego partnerka dostała to samo co ja.Teraz spotykamy się razem jeżdzimy na wczasy jest super nasze zycie erotyczne sie zmieniło mamy wie ejseksu maż prawie codziennie mnie,dyma mamy sporo zabawek i nie jesteśmy tacy dzicy pod tym względem poprostu sex w szerszym gronie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×