Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zdecydowalibyście się na adopcje gdybyście nie mogli mieć dzieci?

Polecane posty

Gość gość
" Co ma piernik do wiatraka " To do tumana wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet mogąc mieć swoje zdecyduje się na adopcję. nie chce być w ciąży, rodzić itd, ale pewnie raz będę bo mój facet bardzo chce swojego dziecka więc zrobię to dla niego, ale drugie już z adopcji. :) takie mamy plany a co będzie czas pokaże niebawem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietna nie kumam
dla mnie adoptowanie dzieci to przejaw totalnego egoizmu, skoro natura nie dała ci możliwości posiadania dzieci to może nie powinaś ich mieć? szukaj uzupełnieniea swojego związku gdzie indziej a nie w dzieciach za które stajecie sie odpowiedzialni!!! dla mnie to takie egoistyczne , chcę miec dziecko i już! nie mogę to sobie wezmę, są gorsze tragedie niż brak posiadania dzieci, ba życie bez dzieci jest lepsze, ciekawsze i bogatsze i bardziej ekono0miczne, chcesz mieć dziecko to pewnie nie masz jak sama się spełnić, bo niczego sama nie osiągnełaś...jaki przykład dasz dzieciom skoro tylko to o czym marzysz to posiadanie dzieci z z zasady słebszych i głupszych do pewnego momentu od Ciebie? a co dalej? Naprawdę chcesz dac komuś normalną rodzinę czy spełnić swoje zachcianki o byciu matką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdzietna nie kumam
inna sprawa to dzieci które są "dostępne do adopcji" to sama patologia, dzieci alkoholiczek, półgłówków i narkomanów, nikt normalny nawet bardzo biedny nie odda dziecka do adopcji, dzieci do adopcji ze śmierci obojga rodziców i bez rodziny to jak jeden na milion, reszta to patologia, geny tego nie da sie ocalić, ile takich dzieci jest ze związków kazirodczych a to sa juz poważne uszkodzenia genetyczne ci ludzie nie będą nigdy normalni, decydując się na taką adopcję zapomnij że spełnisz swoją potrzebę "bycia mamusią" bycie matką to ciężka praca i nie każdy się na nią nadaje, ale niestety żeby byc matką nie trzeba NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby takie dzieci trafiały od razu do rodzin, to byłoby lepiej a tak to funkcjonują przez lat kilka w patologicnej rodzinie, często krzywdzone, później dom dziecka i później już w normalnej rodzinie nie umieją się odnaleźć. Tu instytucje zawodzą, może tak jak na zachodzie powinni od razu odbierać dzieci a u nas to patologiczna rodzina musi dostać ileś tam szans a i tak ma to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×