Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie nosidełko dla dziecka?

Polecane posty

Gość gość

chodzi o takie do noszenia na brzuchu lub na plecach? jakieś konkretne polacacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyłącznie ergonomiczne porządne nosidła z nóżkami "na żabkę",tzw. dupowpadki z podpartym kręgosłupem w naturalnej pozycji. Ja mam Bondolino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla jakiego dziecka? Bo mój synek w ogóle nie chce w tym siedzieć :/ Też mam takie z podparciem kręgosłupa i nogami na żabkę, ale jemu nie leży to, że ma ograniczone ruchy. Ma pół roku. Noszę go sporadycznie, bo już jest ciężki, a też do noszenia nie przyzwyczajałam, on lubi mieć swobodę. Licz się z tym, że kupisz i będzie się kurzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko ma skończone 3 m-ce, chce kupić na wakacje czyli bedzie mieć koło 5m, drogie to Bondolino :/ jaki przedział cenowy?bo widziałam takie za 100 czy 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam coś koło 300zł, maxi cosi. Ale ono jest tylko montowane na przodzie. Nie wyobrażam sobie nosić dziecka na plecach. A nad chustą myślałaś? Podobno wygodne, ale chyba kręgosłupa nie odciąży (mówię o twoim kręgosłupie a nie dziecka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam mei-tai, leciutkie, malutkie, dziecku i mi było wygodnie, można zawsze do torebki schować. Przewiewne, super na lato. Miałam wiązane ale są też podobne nosidła z klamerkami do zapinania- trochę szybsze. Najtańsze chyba widziałam na allegro za ok. 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam, nosidelko Maxi Cosi Easia, i moge polecic bo jestem zadowolona, chodciaz moj maly duzo w nim nie jest noszony, ale jest mu wygodnie, i mozna do pralki wrzucic jak sie zabrudzi... a dla mnie jest bardzo wygodne w ogole sie nie czuje ciezaru dziecka jak sie je nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam tulę. można nosić z przodu i na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrej jakości nosidełka nie kupisz za 50 zł. Ono music mieć przede wszystkim odpowiednie parametry, zerknijcie na to - http://www.empik.com/babybjorn-mini-nosidelko-mesh-kawowy-3d-babybjorn,p1203183556,dziecko-p Materiał musi być solidny, tak żeby dziecku było wygodnie, a niesienie dziecka nie sprawiało wam większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu zamawiałam nosidełko dla swojej chrześnicy w prezencie i kupowałam od Lionelo. Więcej o samym producencie i ich akcesoriach masz na http://lionelo.com/product_category/wozki-i-nosidelka/ . Bardzo się sprawdza, super dopasowana rzecz, nie uwiera, nie ma problemów z mocowaniem, łatwo się czyści, ogólnie siostra i chrześnica są zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luna Dream ma fajne nosidla ergonomiczne. kupujesz raz i nosisz przez cały czas bo są multisize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Marsupi - najbardziej zbliżone do chusty więc można nosić dziecko niesiedzące, jest miękkie i łatwo się zakłada, ale wszystko i tak zależy od dziecka, moja 3 msc córka nie bardzo chce w nim przebywać i strasznie ubolewam na tym, bo z wózkiem nie wszędzie sie da przebywać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Empik Online ma teraz obniżone ceny na nosidełka - https://www.empik.com/dziecko/nosidelka/promocja?kwnazwa=nosidelka&kwinfo=tina-sg Ale w tym przypadku pamiętajcie, że jakość wykonania jest zdecydowanie najważniejsza. Musi się wam wygodnie używać tego nosidła. Jeśli będzie ono kiepsko wykonane, słabej jakości, to noszenie w nim dziecka będzie masakrą i dla was, i dla malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chusty i nosidełka są teraz w promocji w sklepie tulisie.pl . Spory wybór jest i bez problemu można coś znaleźć. Widziałam, że mają nawet produkty marki ISARA - tutaj możecie sprawdzić https://tulisie.pl/nosidelka-dla-dzieci/nosidelka-isara  . Inne akcesoria dla mamy i dziecka też znajdziecie. Dbają o jakość produktów więc można śmiało zamawiać. Ceny ok, a do tego jak dla mnie sklep z serduchem - przekazują 1% z każdej transakcji na dzieci chore i potrzebujące. Kupujemy i pomagamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×