Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co teraz kupuje chrzestny na komunię?

Polecane posty

Gość gość

no właśnie, dopadło i mnie... za dwa tygodnie termin, kasy mało, ale co teraz się kupuje żeby nie było wstydu? myślałem żeby młodemu (chłopak) dać 500 zł, ale to trochę pójście na łatwiznę... z drugiej strony kupić coś niepotrzebnego to też bez sensu... także pytanie do rodziców dzieci w wieku komunijnym - co teraz jest na topie? jakieś bajki, urządzenia, nie wiem? dawniej to były zegarki, później rowery, później miałem przerwę i słyszałem o quadach ale to moim zdaniem przegięcie :) podrzucicie coś? jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup chociażby najprostszy telefon czy tablet z androidem albo jakiś odwtarzacz - http://lpk.x-kom.pl/explozja-okazji/ - nie masz kasy to nie trzeba kupować quadów domów czy samochodów cholera wie co jeszcze... nie długo to śmigłowiec będzie modny - bez przesady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w roku kanonizacji najgustowniejszy i stosowny prezent to książka o Janie Pawle II, a jak masz więcej kasy to 10 książek o Janie Pawle II:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam Kkomunię w niedzielę, jestem Chrzestną co prawda dziewczynki. Ja kupiłam złoty medalik z łańcuszkiem. Wygrawerowałam jej dedykację na medaliku. większość mała dostała kase. Ktoś dobrze Ci podpowiada, żeby kupić jakiś telefon lub tablet. U mnie Malutka kupuje sobie telefon z zebranych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×