Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co myslicie o tych butach?

Polecane posty

Gość Annagabriela
Dość fajne, choć wg mnie za wysokie i niezbyt wygodne (za duży ciężar oparty na palcach). Dość uniwersalne, do spodni i spódnicy na niezbyt eleganckie wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gó\wno w kosmicznej cenie, no ale kup sobie, pochwal się jaka to jesteś bogata bo stać cię na buty za 300zł, które w chinach produkują za 10zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
300 zł za buty to nie jest kosmiczna cena ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annagabriela
Owszem, można kupić równie dobre buty za niższą cenę. Ale widocznie Autorkę stać na takie, skoro o nie pyta. Ja nie wyobrażam sobie noszenia butów z innego materiału niż skóra - są uniwersalne, wygodne i zdrowe oraz trwałe. Ale mam inny styl - sandały noszę bardziej sportowe, na amortyzującej podeszwie - a jak na płaskiej, kupuję zwykłe, proste sandały od "górali" za 50zł. Te są na płaskiej, więc niezbyt dla mnie wygodnej. Poza tym wolę mniejszą różnicę wysokości między pięta a palcami. Ale Wojas uchodzi za dobrą firmę, skóra jest trwała, buty uniwersalne kolorystycznie... Za to bardzo podobają mi się czółenka Wojasa z rudobrązowej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu bym nie dała 300 zł za takie buty są okropne .Dodam ze stac mnie ale te są brzydkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropne są, na dodatek będą skracać nogi. kup coś bardziej kobiecego, delikatniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×