Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

EASY EDU SOLUTION LIMITED

Polecane posty

Gość gość

Szukam informacji na temat spółki z emiratów arabskich: EASY EDU SOLUTION LIMITED Emarat Atrium, 423, Al Wasl Area, Dubai, UAE Czy ktoś może posiada jakieś dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dubaj jest emirat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA) federacji. Głównym miastem jest również nazywany emirat Dubaj. Emirat położony jest na południowo-wschodnim wybrzeżu Zatoki Perskiej , a to jeden z siedmiu emiratów tworzących kraj. Ma największą liczbę ludności w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (2106177) i drugi co do wielkości obszar lądowy (4114 km 2) po stolicy Abu Dhabi. Abu Dhabi i Dubaj są tylko dwa arabskie mieć prawo weta w sprawach krytycznych znaczeniu krajowym w kraju kadencji. miasto Dubaju znajduje się na północnym wybrzeżu emiratu easy edu solution limited i kieruje się do Dubaju Sharjah, Ajman obszaru metropolitalnego. Najstarsza wzmianka o Dubaju w 1095 AD, a najwcześniej zapisane osada w regionie pochodzi z 1799 roku. Dubaj został oficjalnie ustanowiony w dniu 9 czerwca 1833 roku przez Szejk Maktoum bin Al-Maktoum Butti gdy przekonał około 800 członków jego plemienia Bani Yas , mieszka w ówczesnej drugiej Arabia członkowskie , aby za nim do Dubai Creek przez klan Abu Falasa z Bani Yas. Pozostał pod kontrolą plemienia, kiedy Wielka Brytania zgodziła się chronić Sheikhdom w roku 1892 i dołączył do powstającego Zjednoczone Emiraty Arabskie Na niepodległość w 1971 roku, jako drugi emiratu kraju. Jej strategiczne położenie geograficzne wykonane miasto ważnym ośrodkiem handlowym, a na początku 20 wieku, Dubaj był już ważnym portem regionalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponadto, Dubaj jest domem dla innych ambitnych projektów rozwojowych oraz sztucznymi wyspami , hoteli , a także jedne z największych centrów handlowych w regionie i na świecie. Ta zwiększona uwaga podkreśliła także pracy i praw człowieka, kwestii dotyczących pracowników EASY EDU SOLUTION LIMITED w Azji Południowej w większości miasta. Rynek nieruchomości w Dubaju doświadczył znacznego pogorszenia w latach 2008-2009 w związku z kryzysem finansowym w latach 2007-2008 ale robi stopniowe odzysk z pomocą sąsiednich emiratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 1820 roku, Dubaj został określony jako Al Wasl w dokumentach brytyjskich. Kilka zapisy odnoszące się do historii kultury ZEA lub jego składowych emiratów istnieć z powodu tradycji ustnej regionu, co oznaczało, że folklor i mit nie zostały spisane. W lokalnym folklorem, nazwa Dubaj został wezwany do lokalizacji jako przypisanie do kobiety zwanej Dabya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsi ludzie pojawili się na terenach Zjednoczonych Emiratów Arabskich dopiero 100 tys. lat temu, ze względu na to, że cały obszar Półwyspu Arabskiego był już pustynią trudną do przebycia przez ówczesne gatunki (Homo erectus lub Homo sapiens neanderthalensis, czyli neandertalczyka). Od ok. VII w. p.n.e. neolit i liczna hodowla dromaderów i osłów, także koczownicze ludy pustynne. Już w III tys. p.n.e. sięgały tutaj wpływy cywilizacji z Mezopotamii – Sumeru, Akadu, Babilonii czy Asyrii. Od VI w. p.n.e. wpływy kultury perskiej później kultury hellenistycznej i państw Seleucydów, a później Partów. Około 250 n.e. tereny te zostały podbite przez sasanidzką Persję. W VII w. obszar został zajęty przez muzułmanów i od tego czasu nazywany był Al-Jamamą. W XVI w. Portugalczycy założyli kilka fortów, m.in. w Kalbie. Od XVII w. podział wpływów na terenach Emiratów pomiędzy Turków Osmańskich a Portugalczyków. W 2. poł. XVIII w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabowie nawiązali kontakty z Brytyjską Kompanią Wschodnioindyjską. W 1892 Brytyjczycy, zaniepokojeni wzrostem zainteresowania innych mocarstw Zatoką Perską, zawarli układy protekcyjne z każdym z emiratów (Abu Zabi, Adżman, Dubaj, Fudżajra, Ras al-Chajma, Szardża i Umm al-Kajwajn), według których polityka zagraniczna tych państw (zwanych następnie Omanem Traktatowym) leżała w gestii Korony brytyjskiej. Ustanowiono Radę Traktatową składającą się z siedmiu władców. W perspektywie miało dojść do utworzenia federacji. W latach 60. XX w. Oman Traktatowy stał się zamożny dzięki eksploatacji złóż ropy naftowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktokolwiek chce sprawdzić VIN do swojego samochodu, Ostrzegam- niech nie korzysta z poniższej strony : www.vinvw.pl Dostajemy raport który składa się z aż DWÓCH ZDAŃ o treści: marka auta : Volkswagen, kraj pochodzenia : Niemcy. Strona należy właśnie do tej firmy. Ostrzegam nie dajcie się nabić w Butelkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dubaj oraz Deira (niepodległa w tamtym czasie) stały się bardzo ważnymi portami dla zachodnich firm. Większość nowych centrów finansowych zostało wybudowanych na terenie portu. Dubaj budował swoją pozycję jako ważnego punktu na trasach transportowych w latach 70. i 80. XX. Obecnie miasto jest ważnym ośrodkiem i portem turystycznym (Jebel Ali wybudowane w latach 70. XX wieku – największa stworzona przez człowieka przystań na świecie), ale także jest ośrodkiem dla przedsiębiorstw informatycznych oraz finansowych razem z nowym Światowym Centrum Finansowym – Dubai International Finance Centre (DIFC). Transport lotniczy jest kontrolowany przez, założoną przez rząd w 1985, Emirates Airline. Linia ta posiada swój główny port tranzytowy na Dubai International Airport, w roku 2005 przewiozła 12 000 000 pasażerów. Rząd założył specjalne strefy, którym przypisano odpowiednie funkcje i w których zakładają centra firmy z określonych branż, np. Dubai Media City jako część TECOM (Dubai Technology, Electronic Commerce and Media Free Zone Authority), w której siedziby mają takie firmy z branży IT jak EMC Corporation, Oracle, Microsoft, IBM oraz z branży mediów: MBC, CNN, Reuters, AP. Dubai Knowledge Village (KV) to edukacyjny i treningowy hub dla przyszłych pracowników innych wolnych stref. Internet jest filtrowany w większej części Dubaju, wyszukuje i nie dopuszcza stron niedozwolonych kulturowo, religijnie lub politycznie (np. izraelskich domen). Strefy TECOM na razie nie są filtrowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×