Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapent

i co sądzicie o tym ?

Polecane posty

Gość zapent

Chłopcy mają przyjść do szkoły w spódnicach Chłopcy z 27 liceów we francuskim Nantes powinni 16 maja założyć spódnice. Tego oczekują od nich urzędnicy. Akcja "Podnosimy spódnice" (Ce que Soulève la jupe) ma być przykładem walki z seksizmem. Pomysł narodził się w głowach samych uczniów. Włodarze w urzędzie miejskim chętnie go poparli - zauważa 20minutes.fr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapent
Dla uczniów, którym idea świecenia łydkami nie przypadła do gustu, przygotowano naklejki "Walczę z seksizmem. A ty?". Miesiąc wcześniej media we Francji żyły kłótnią o nauczanie idei gender w szkołach. Skrajna prawica urządziła nawet protesty pod niektórymi szkołami, rozsiewając plotki, jakoby pojawić się miały "zajęcia z masturbacji". Reakcja na ideę noszenia sukienek przez chłopców z Nantes wzbudziła równie dużo krytycznych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam zatwardzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×