Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

transport mebli do Anglii

Polecane posty

Gość Izabelka 1234
Przeprowadzałam się jakiś czas temu z Polski do Anglii i bardzo chciałam zabrać dużą część mebli, koleżanka poradziła mi firmę spod Lublina http://transportdoanglii.com/ świetnie się sprawdzili no i nie skasowali mnie jakoś drastycznie. Przewożą również inne rzeczy i z pewnością pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomy korzystał z fajnej giełdy transportowej: :LetsGo Fast. Darmowa rejestracja, żadnych ukrytych kosztów. Fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pol

Trzeba chyba zupełnie upaść na głowę żeby wozić meble z PL do UK. Tak jak gdyby nie było IKEI w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przewoziłem sporo rzeczy z Polski do Anglii chociażby ze względu na sentyment. Mieliśmy stare zabytkowe meble po babci, których za nic w świecie nie chcieliśmy się pozbywać. Korzystałem wtedy z pomocy firmy Lider Bus http://liderbusprzewozy.pl/ . Cena nie była wygórowana, a rzeczy dotarły bezpiecznie. Jak ktoś szuka tego typu firmy, to mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się do firmy Japa&Co. Myślę, że oni będą potrafili Ci pomóc. Mają bardzo dobre opinie, także na pewno będziesz zadowolona z ich pracy. A ceny też mają dobre, także się nie przestraszysz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też muszę przyznać, że Japa&Co to świetni specjaliści i o przeprowadzkach wiedzą chyba wszystko. Bardzo fajnie wszystko ogarniają, są bardzo pomocni i nie biorą za to dużo kasy. Moim zdaniem nie ma nikogo lepszego na rynku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×