Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Guzikzpetelka

Ciąża mimo endometriozy

Polecane posty

Gość Guzikzpetelka

Czy którejś z Was dało się zajść w ciążę mimo endometriozy? Czy jest szansa na ciążę bez użycia metod wspomagających? A może jedyną nadzieją jest inseminacja albo invitro? Dajcie proszę znac, zalezy mi na pozytywnych odpowiedziach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozytywnych czyli takich zeby ktos potwierdzil ze uda sie zajsc bez wspomagaczy? moja siostra zaszla ale po polrocznej kuracji i stalych regularnych badaniach nie wiem jakie leki brala ale poskutkowalo :D dodam jeszcze ze po rodzeniu pierwszej corki (z tym wspomaganiem) zaszla w kolejna ciaze kompletnie sie nie spodziewala, w szoku byla bo juz nastawila sie ze jedno dziecko tylko bedzie a tu bach druga cora i juz tu bez lekow tylko "normalne"wizyty u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam endometriozę i udało mi się zajść w ciążę naturalnie, niestety moje szczęście skończyło się przedwcześnie w 8 tygodniu ciąży, ale jakieś pocieszenie to jest że się udało... moja kumpela zaszła w 2. cyklu po leczeniu zoladexem, słyszałam też świetne opinie o leczeniu visane. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzikzpetelka
Dziękuję dziewczyny! Mam nadzjeję, że takich pozytywnych przypadków jest więcej bo endometrioza to paskudna choroba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam endomedrioze II stopnia,zaszlam w ciaze po polrocznej kuracji zoladexem i miesiac jeszcze bralam visane,potem inseminacja...,udalo sie za 6tym razem,nie czekalam ,czy uda sie naturalnie bo mam niska rezerwe jajnikowa i roznie w moim przypadku moglo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ponad rocznego synka. Jestem po laparoskopii, staraliśmy się 2 lata, w tym jedna nieudana inseminacja. Ciąża ze wspomagaczem clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia626
Ja mam endo 2 st i mam córcię dzięki in vitro. Naturalnie nie udało mi się zajść w ciążę przez kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam endometriozę, o dziecko staraliśmy się 8 mcy, zaszłam w ciążę 2 miesiące po badaniu drożności jajowodów. Dziś jestem mamą wspaniałej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apti15
moją endometriozę stwierdzono parenaście lat temu podczas laparoskopii. Mój ówczesny lekarz stwierdził, że nie ma potrzeby tego leczyć i tak w błogiej nieświadomości przeżyłam właśnie kilkanaście następnych lat. Stwierdził jedynie że to najlepszy czas na dziecko, miałam wtedy 20 i zero instynktu. Cud że udało się zajść w ciąże w miarę bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakies dwa lata mialam duzego torbiela na jajniku. Kilka miesiecy staran i nic.W marcu 2013 laparoskopia tego jajnika.Pazdziernik 2013 zaszlam w ciaze.W okresie po laparo zadnych lekarst. Jestem przyklade m, ze to sie udaje mimo tej choroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja też mam endometriozę. Miałam laparoskopię i roczną kurację vissane. Później zaszłam w ciąże ale poronilam 1 5 tyg. Później miałam in vitro ale nie udane, później kolejny raz zaszłam w ciążę naturalnie ale znowu poroniłam. Po drodze między czasie brałam clo i castangus ale nic to nie dawało. W końcu po 4 długich latach starań daliśmy sobie spokój i nawet nie wiedzialam że jestem w ciązy. O naszym cudzie dowiedzielismy się w 6 tyg ciaży bo okres sie nie pojawił. Obecnie mam dwa tygodnie do terminu porodu :) Jest o co walczyć i warto wierzyć bo jest to możliwe, naturalnie też można zajść w ciąże nawet jak się ma endo I stopnia :) Powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×