Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja mama przesiaduje u mnie non stop

Polecane posty

Gość gość

Mam taką pracę, że w większości pracuję w domu... ale moja mama uważa, że ma prawo przesiadywać u mnie codziennie. Fakt jak mam klientów czy gości z reguły idzie do siebie, ale bardzo często kończy się to awanturą. Czasem umówię się z nią np. na 14.00 a ta przychodzi 2 godziny wcześniej komentując jednocześnie, że to czy tamto mam nie zrobione. Powiedziałam jej ostatnio, że chyba wystarczy by przychodziła ok. 2-3 dni w tygodniu... bo tak na prawdę nie mam jak pracować, sprzątać czy zwyczajnie polenić się. Powiedziała, że jak tak to ona może wcale nie przychodzić. Obiecała, że zostanie mi ze szczeniakiem jak pojadę w gości w niedzielę, teraz stwierdza, że nie wie... Proszę by określiła się czy tak czy nie... bo po prostu chce wiedzieć czy odwołać wyjazd na najbliższą niedzielę. A ona, że powie mi dopiero w niedziele. Ja po prostu potrzebuję odpoczynku, czasu na pracę, dla siebie... żadne argumenty nie trafiają... :( A potem słyszę od sąsiadów czy dalszej rodziny, że na spotkania z nimi nie ma czasu, bo przesiaduje u mnie. Kobieta nie ma własnego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×