Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szaszłyki

Polecane posty

Gość gość

Pytanie mam takie dość pilne, gdzie znajdę w dużej ilośći i dobrej cenie gotowe szaszłyki do grillowania? najlepiej już w marynacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasianka12
w tamtym tygodniu kupowałam w Polo markecie szaszłyki wyszły świetne i smaczne i chyba 7 zł za paczkę dałam. Ale nie jestem pewna czy jeszcze je mają w ofrcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska987
Oni tam w ogóle mają spory wybór na grillowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gotowe rzeczy na grilla mają fajne, marynata dużo robi. ja się tam nie lubię bawić z robieniem marynaty bo to trzeba dużo wcześniej przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filemonka2
A może jakieś żeberka z grilla? Na grillujgotuj.pl znalazłam fajny przepis od Broil King jak to samemu przyrządzić, wygląda cudnie. Dobrze jest na początku troszke je podgotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeberka z grilla Składniki ilość porcji: 4 1 kg żeberek Marynata 4 łyżeczki sosu sojowego 20 ml oleju 6 ząbków czosnku 3 łyżki przyprawy do grilla 1 łyżeczka majeranku 1 łyżeczka vegety 2 łyżeczki papryki chilli sól i pieprz do smaku Sposób przygotowania Przygotowanie: 10min. › Gotowanie: 45min. › +2godz. marynowanie › Gotowe w: 2godz.55min. Czosnek obrać i przepuścić przez praskę. Składniki na marynatę wymieszać. Żeberka opłukać, wysuszyć, poporcjować. Posmarować mięso marynatą, odstawić na dwie godziny do lodówki. Żeberka opiekać na rozgrzanym grillu przez około 30-45 minut, co jakiś czas odwracając. W trakcie opiekania smarować żeberka resztą marynaty. rada Podawać z pieczywem i/lub sałatką. Szukasz nowinek technologicznych, informatycznych czy medialnych? Wejdź na tego bloga http://elektronika.blogx.pl/ i dowiedz się wielu ciekawostek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha, rewelacyjny przepis! W ostatni weekend wypróbowałam i w ten podam gościom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łosoś marynowany w syropie klonowym wymiata! Ewentualnie miód, sos sojowym, ostra papryczka, imbir i musztarda dijon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co kupować gotowe szaszłyki, jak można je przygotować w domu w bardzo krótkim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuuuurwy spamerskie od srolo dvpetu wypiiiiiiiiiiierdalać!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×